A-TECH HANDOK

A-TECH HANDOK to największy producent elementów i urządzeń transferu płynów w Korei Południowej. Na rynku działa od ponad 30 lat zaopatrując w swoje urządzenia firmy w Azji, USA oraz w EUROPIE w ponad 20 głównych gałęziach przemysłu. A-TECH HANDOK to azjatycki lider w produkcji urządzeń malarskich oraz innych urządzeń do transferu płynów zyskujący coraz większe uznanie wśród swoich odbiorców. Firma od samego początku stawia na najwyższą jakość, dbałość o detale oraz innowacyjne podejście w procesie produkcji.

 

A-TECH HANDOK w swojej ofercie posiada urządzenia do rozpylania powłok ochronnych i wykończeniowych, urządzenia do tłoczenia, smarowania i podawania środków uszczelniających i klejących, agregaty malarskie, wyciskacze do mas gęstych i wiele innych.


Produkty firmy  A-TECH HANDOK cechuje solidna i trwała konstrukcja, niskie koszty produkcji oraz bardzo niskie koszty eksploatacyjne stanowiące 1/3 kosztów innych producentów.


W ofercie Centrum Technik Malarskich TECHMAL produkty firmy A-TECH HANDOK znajdują się od ponad 10 lat i cieszą się coraz większym powodzeniem wśród swoich użytkowników.

 

Jeden z największych magazynów w Polsce - 99 % produktów w naszym sklepie dostępnych jest od ręki.

Zamówienia produktów dostępnych w magazynie złożone do godz. 12.00 realizowane są tego samego dnia.

Bezpłatna przesyłka przy zamówieniu powyżej 300 zł. Możliwość szybkich płatności online.

Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń wszystkich marek dostępnych na polskim rynku!