BHP Ochrona

Poza właściwie zabezpieczonym i oznakowanym miejscem pracy oraz odpowiednio przeszkolonymi pracownikami, powinniśmy zadbać także o ich bezpieczeństwo. Aby było to możliwe niezbędne, jest odpowiednie wyposażenie. W sklepie Techmal.pl znajdziesz szeroką gamę produktów, która zapewni tobie i twojemu zespołowi pozbawione ryzyka warunki do pracy.

 

Posiadamy szeroki wybór odzieży ochronnej m.in. hełmy, kombinezony ochronne, rękawice i półmaski, a także akcesoria BHP – m.in. pokrywy do filtrów, płatki przeciwpyłowe i preparaty do dezynfekcji.

 

Odzież ochronna - półmaski, hełmy, kombinezony ochronne

W naszej ofercie odzieży ochronnej BHP znajdziesz m.in. półmaski o bardzo szerokim zastosowaniu w wielu gałęziach przemysłu. Zapobiegają one wdychaniu przez człowieka groźnych gazów, czy płynów. Co ważne, nie ograniczają one komfortu pracownika, ponieważ doskonale dopasowują się do twarzy i wykonane są z silikonu, który zapobiega odparzeniom.

 

Jeśli szukasz hełmu, który spełni nawet najbardziej rygorystyczne normy, także znajdziesz go w naszej ofercie. Oferujemy hełmy najwyższej jakości, gwarantujące nie tylko bezpieczeństwo, ale także komfort twoich pracowników.

 

Oferujemy również profesjonalne kombinezony dla piaskarzy zapewniające odpowiednią ochronę – zarówno te wykonane z tworzywa sztucznego, jak i skórzane.

 

Akcesoria BHP - preparaty do dezynfekcji

Aby maski oraz półmaski ochronne służyły nam na jak najdłużej, zaleca się używać specjalnych preparatów do ich czyszczenia. Płyny dostępne w naszym sklepie mają właściwości antygrzybiczne oraz antybakteryjne, dzięki czemu chronią układ oddechowy przed wdychaniem szkodliwych dla zdrowia substancji. Dodatkowo poszczególne preparaty można stosować także do czyszczenia aparatów tlenowych i kombinezonów.

 

Potrzebujesz pomocy w doborze odpowiedniego produktu? Skontaktuj się z nami! Nasi specjaliści chętnie ci doradzą.

 

Jeden z największych magazynów w Polsce - 99 % produktów w naszym sklepie dostępnych jest od ręki.

Zamówienia produktów dostępnych w magazynie złożone do godz. 12.00 realizowane są tego samego dnia.

Bezpłatna przesyłka przy zamówieniu powyżej 300 zł. Możliwość szybkich płatności online.

Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń wszystkich marek dostępnych na polskim rynku!