Pistolety malarskie

Pistolety malarskie służą do szybkiego i efektywnego lakierowania powierzchni. Zależnie od modelu, pistolety malarskie doskonale radzą sobie z aplikacją farb, a także agresywnymi substancjami. Posiadamy szeroki wybór pistoletów hydrodynamicznych, pneumatycznych, elektrostatycznych oraz automatycznych.

 

Oferowane w sklepie Techmal pistolety malarskie odznaczają się bardzo dobrą relacją ceny do jakości. Wykonane są z wysokiej jakości materiałów, które gwarantują ich trwałość i użyteczność. W trosce o komfort pracy poszczególne modele wyposażone zostały w szereg ergonomicznych rozwiązań, które sprawiają, że praca może zostać wykonana szybko i bezpiecznie.

 

Pistolety do malowania

Zależnie od potrzeb warto wybrać wydajny model, który umożliwia relatywnie małe zużycie aplikowanej farby, jak i rozpuszczalników. Solidna konstrukcja i zabezpieczenia antykorozyjne sprawiają, że pistolety marki DÜRR, Graco, AirPro będą przez długie lata służyły w zakładach produkcyjnych.

 

Aby zapewnić wysoką funkcjonalność pistoletu, warto wybrać model w którym istnieje możliwość wymiany dysz na różne rozmiary by móc nakładać substancje o różnej gęstości. Dodatkowo polecamy także zwrócić uwagę na łatwą dostępność części zamiennych.

produkt na zamówienie

produkt na zamówienie

produkt na zamówienie

Jeden z największych magazynów w Polsce - 99 % produktów w naszym sklepie dostępnych jest od ręki.

Zamówienia produktów dostępnych w magazynie złożone do godz. 12.00 realizowane są tego samego dnia.

Bezpłatna przesyłka przy zamówieniu powyżej 300 zł. Możliwość szybkich płatności online.

Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń wszystkich marek dostępnych na polskim rynku!