Pistolety malarskie

Pistolety malarskie służą do szybkiego i efektywnego lakierowania powierzchni. Zależnie od modelu, pistolety malarskie doskonale radzą sobie z aplikacją farb, a także agresywnymi substancjami. Posiadamy szeroki wybór pistoletów hydrodynamicznych, pneumatycznych, elektrostatycznych oraz automatycznych.

 

Oferowane w sklepie Techmal pistolety malarskie odznaczają się bardzo dobrą relacją ceny do jakości. Wykonane są z wysokiej jakości materiałów, które gwarantują ich trwałość i użyteczność. W trosce o komfort pracy poszczególne modele wyposażone zostały w szereg ergonomicznych rozwiązań, które sprawiają, że praca może zostać wykonana szybko i bezpiecznie.

 

Pistolety do malowania

Zależnie od potrzeb warto wybrać wydajny model, który umożliwia relatywnie małe zużycie aplikowanej farby, jak i rozpuszczalników. Solidna konstrukcja i zabezpieczenia antykorozyjne sprawiają, że pistolety marki DÜRR, Graco, AirPro będą przez długie lata służyły w zakładach produkcyjnych.

 

Aby zapewnić wysoką funkcjonalność pistoletu, warto wybrać model w którym istnieje możliwość wymiany dysz na różne rozmiary by móc nakładać substancje o różnej gęstości. Dodatkowo polecamy także zwrócić uwagę na łatwą dostępność części zamiennych.

produkt na zamówienie

produkt na zamówienie

produkt na zamówienie

produkt na zamówienie

produkt na zamówienie

produkt na zamówienie

Jeden z największych magazynów w Polsce - 99 % produktów w naszym sklepie dostępnych jest od ręki.

Zamówienia produktów dostępnych w magazynie złożone do godz. 12.00 realizowane są tego samego dnia.

Bezpłatna przesyłka przy zamówieniu powyżej 300 zł. Możliwość szybkich płatności online.

Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń wszystkich marek dostępnych na polskim rynku!

Promocja!

 

Agregat malarski TriTech 7 produkcji amerykańskiej do budowlanki, wykończenia wnętrz, farb fasadowych czy konstrukcji stalowych!

 

Ilość agregatów ograniczona!

 

Kliknij w zdjęcie i zapoznaj się ze szczegółami oferty! 

Pozdrawiamy, CTM TECHMAL:) 

 

 

X