Dysze do malowania

Wybór odpowiedniej dyszy ogranicza straty farby w czasie aplikacji, a także zwiększa kontrolę nad strumieniem farby. Dzięki temu proces aplikacji farby może zostać zoptymalizowany zarówno pod kątem czasu, jak i wydajności. Dobrze dobrane dysze zapewniają optymalne zużycie farby, co przekłada się na większą efektywność całego procesu.

 

Do oferty sklepu Techmal dobieramy dysze, które odznaczają się dużą trwałością, a także zapewniają precyzyjną aplikację farby. Oferujemy szeroki wybór dysz hydrodynamicznych, pneumatycznych oraz elektrostatycznych. Przy wyborze dyszy malarskiej należy zwrócić uwagę na takie parametry jak wielkość otworu dyszy i szerokość strumienia. Zestawiając te dane z rodzajem malowanej powierzchni i rodzajem natryskiwanej farby, będziemy w stanie wybrać optymalny rodzaj dyszy.


Przy korzystaniu z dysz malarskich należy pamiętać o regularnej kontroli stopnia ich zużycia, które następuje w wyniku działania ciśnienia, a także procesu ścierania. Wykorzystywanie w pracy lakierniczej zużytej dyszy generuje dodatkowe koszty związane z nadmiernym zużyciem farby, a także koniecznością wykonywania dodatkowej pracy wynikającej z niedokładnej aplikacji farby.

chwilowy brak produktu

Jeden z największych magazynów w Polsce - 99 % produktów w naszym sklepie dostępnych jest od ręki.

Zamówienia produktów dostępnych w magazynie złożone do godz. 12.00 realizowane są tego samego dnia.

Bezpłatna przesyłka przy zamówieniu powyżej 300 zł. Możliwość szybkich płatności online.

Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń wszystkich marek dostępnych na polskim rynku!