Węże malarskie

Węże malarskie to podstawowy element wyposażenia agregatu malarskiego. Dostarczamy węże wysokiej jakości. Do oferty naszego sklepu dobieramy przede wszystkim węże trwałe i lekkie, które wykonane są z materiałów o wysokich parametrach wytrzymałościowych. Zależnie od potrzeb polecamy węże malarskie, węże do powietrza oraz węże do piaskowania.

 

W przypadku węży do piaskowania bardzo ważny jest współczynnik ścieralności, który będzie decydował o żywotności produktu. Dobrej jakości wąż do piaskowania powinien zachowywać swoje optymalne parametry przez cały okres pracy, niezależnie od zakresu temperatury. Aby zapewnić wysoką ergonomię węża warto wybrać wąż giętki i lekki.

 

Węże malarskie zwane także wężami transferowymi stanowią ważny element wyposażenia sprzętu malarskiego. Odpowiedni dobór węża malarskiego to jednocześnie optymalizacja pracy. Istotne jest aby odpowiednio do stosowanego materiału natryskowego oraz agregatu dobrać średnicę węża malarskiego, ciśnienie pracy oraz wykonanie węża. Ze względów bezpieczeństwa należy bezwzględnie pamiętać aby ciśnienie pracy było wyższe niż te które może uzyskać agregat malarski podczas pracy, w przeciwnym wypadku podczas natryskiwania może dojść do rozerwania węża malarskiego.

 

Zakuwanie węży

Szukając odpowiedniego węża do posiadanego sprzętu należy również zwrócić uwagę na końcówki czyli tzw. okucia węży. Pistolety malarskie i agregaty dostępne na polskim rynku mają zróżnicowane gwinty, dlatego nie każdy wąż będzie pasować do danego sprzętu. W ofercie sklepu Techmal można znaleźć węże z różnymi gwintami. Węże malarskie zakuwane są przez pracowników firmy Techmal dlatego istnieje możliwość dowolnej konfiguracji gwintów na wężu malarskim.

Jeden z największych magazynów w Polsce - 99 % produktów w naszym sklepie dostępnych jest od ręki.

Zamówienia produktów dostępnych w magazynie złożone do godz. 12.00 realizowane są tego samego dnia.

Bezpłatna przesyłka przy zamówieniu powyżej 300 zł. Możliwość szybkich płatności online.

Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń wszystkich marek dostępnych na polskim rynku!

 

X