Piaskarki

Jeżeli szukasz efektywnej i trwałej piaskarki, to świetnie trafiłeś! W ofercie naszego sklepu znajdziesz piaskarki jednostanowiskowe oraz wielostanowiskowe. Urządzenia te wykonane są z najwyższej jakości materiałów przez najlepszych w branży producentów. Dzięki naszym piaskarkom szybko, wydajnie i profesjonalnie oczyścisz jakąkolwiek powierzchnię.

 

Oczyszczarki mają szerokie zastosowanie, dlatego można je z powodzeniem wykorzystywać zarówno w branży budowlanej, jak i sektorze przemysłowym. Warto także zaznaczyć, że, wszystkie nasze produkty spełniają wymogi Unii Europejskiej oraz są całkowicie bezpieczne w użyciu.

 

Oferta oczyszczarek

W naszym sklepie znajdziesz piaskarki o różnych pojemnościach - od 18 do 8.000 litrów. Bardzo istotne jest, aby przed wyborem konkretnego sprzętu dokładnie określić, jakiego produktu potrzebujemy. Istnieje wiele typów oczyszczarek przeznaczonych do prac na mniejszą lub większą skalę. Ważne jest, aby wybrać urządzenie należycie dopasowane do danego typu robót.

 

Dodatkowo urządzenia piaskujące dostępne w naszym sklepie wyposażone są w kółka transportowe i szybko reagują na ciśnienie. Są również łatwe w użyciu ze względu na wiele możliwości sterowania (m.in. pneumatycznego, pneumatycznego poza oczyszczarką, elektropneumatycznego i elektropneumatycznego poza oczyszczarką). Komfort użytkowania piaskarek podnoszą również rozmaite opcje ich transportowania – na nogach, wózkiem jezdnym lekkim z dyszlem albo wózkiem jezdnym ciężkim z dyszlem.

 

Zaufaj naszej firmie i dołącz do grona zadowolonych klientów. Zagwarantujemy ci kompleksową obsługę i profesjonalne wsparcie przy wyborze produktu. Nie wiesz, jaki rodzaj piaskarki będzie dla ciebie odpowiedni? Skontaktuj się z nami – z chęcią pomożemy.

 

Jeden z największych magazynów w Polsce - 99 % produktów w naszym sklepie dostępnych jest od ręki.

Zamówienia produktów dostępnych w magazynie złożone do godz. 12.00 realizowane są tego samego dnia.

Bezpłatna przesyłka przy zamówieniu powyżej 300 zł. Możliwość szybkich płatności online.

Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń wszystkich marek dostępnych na polskim rynku!

 

X