Zbiorniki ciśnieniowe do malowania

Materiały w formie płynnej, które znajdują się w zbiorniku są transportowane do pistoletu lakierniczego w wyniku działania ciśnienia statycznego. Za pomocą zaworu redukującego sprężone powietrze możliwe jest ustalenie odpowiedniego poziomu ciśnienia. Raz ustawiony poziom ciśnienia gwarantuje równomierną szerokość i pylistość strumienia.

 

Zapewniamy szeroki wybór zbiorników ciśnieniowych o różnych pojemnościach do natrysku materiałów. Dostarczamy zbiorniki ciśnieniowe w wielu wariantach: z dolnym wypływem, z mieszadłem ręcznym oraz wyposażone w mieszadło pnuematyczne. Przenośne zbiorniki ciśnieniowe dają możliwość swobodnej pracy pistoletem lakierniczym, dzięki temu że górny zbiornik pistoletu zostaje zastąpiony dużym zbiornikiem ciśnieniowym, mamy możliwość swobodnego manewrowania pistoletem. Ponadto pojemność zbiornika sprawia, że możemy w sposób ciągły pokryć znacznie większe powierzchnie niż ma to miejsce w przypadku tradycyjnego pistoletu lakierniczego z górnym zbiornikiem.

 

Zastosowanie w zbiornikach mieszadła oraz sitka filtrującego gwarantują szybkie przekazywanie materiału natryskowego do węża i zabezpieczają przed osiadaniem się materiału i zmianą gęstości substancji. Kółka zamontowane w zbiorniku ciśnieniowym ułatwiają przemieszczanie urządzenia, zapewniając szybką i sprawną pracę.

 

Największe zalety zastosowania zbiorników ciśnieniowych do natrysku materiału to uzyskanie jednolitego strumienia natrysku, łatwość aplikacji materiałów o dużych gęstościach i przede wszystkim większy komfort i tempo pracy.

Jeden z największych magazynów w Polsce - 99 % produktów w naszym sklepie dostępnych jest od ręki.

Zamówienia produktów dostępnych w magazynie złożone do godz. 12.00 realizowane są tego samego dnia.

Bezpłatna przesyłka przy zamówieniu powyżej 300 zł. Możliwość szybkich płatności online.

Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń wszystkich marek dostępnych na polskim rynku!