Klejenie i uszczelnianie

Oferta naszego sklepu Techmal obejmuje szeroki wybór urządzeń do nakładania klejów oraz innych materiałów o wysokiej i niskiej lepkości. Dzięki ich inteligentnej konstrukcji oraz intuicyjnej obsłudze cieszą się ogromną popularnością i uznaniem wśród klientów.

 

Na naszej stronie znajdziesz m.in. hydrodynamiczne pistolety do kleju, elektryczne oraz pneumatyczne dozowniki do nakładania pian, materiałów poliuretanowych i powłok polimocznikowych. Dodatkowo zapewniamy także dostęp do wysokiej jakości systemów do dozowania klejów i mas uszczelniających, a także urządzeń do podgrzewania i dostarczania materiałów termotopliwych.

 

Urządzenia do nakładania klejów i mas uszczelniających

Systemy dozowania materiałów wchodzące w skład naszego asortymentu wyróżniają się maksymalną wydajnością oraz najnowocześniejszymi technologiami. Co ważne, poszczególne modele zapewniają również możliwość śledzenia zużycia materiału oraz pełną kontrolę urządzenia. Wybierając nasze produkty przeznaczone do klejenia i uszczelniania, możesz znacząco zwiększyć komfort oraz jakość swojej pracy.

 

Systemy topienia materiałów termotopliwych

Zależy ci na szybkim i skutecznym podgrzaniu materiału? Posiadamy szereg urządzeń pozwalających uzyskać w pełni zadowalające rezultaty. Dzięki naszym produktom bezproblemowo podgrzejesz konkretny materiał. Co więcej, zyskasz doskonałe właściwości klejące oraz zniwelujesz potencjalne straty.

 

Nie wiesz, jak dobrać odpowiednie urządzenie do twoich potrzeb? Zadzwoń do nas lub napisz. Chętnie ci pomożemy!

 

Jeden z największych magazynów w Polsce - 99 % produktów w naszym sklepie dostępnych jest od ręki.

Zamówienia produktów dostępnych w magazynie złożone do godz. 12.00 realizowane są tego samego dnia.

Bezpłatna przesyłka przy zamówieniu powyżej 300 zł. Możliwość szybkich płatności online.

Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń wszystkich marek dostępnych na polskim rynku!