KURSY LAKIERNICZE

Kursy lakiernicze organizowane przez firmę CTM TECHMAL są naturalną odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku. Poprzez organizację kursów dzielimy się z Państwem naszym 25 letnim doświadczeniem na rynku lakierniczym. W codziennej pracy nie tylko doradzamy przy wyborze odpowiedniego urządzenia,  ale też serwisujemy wszystkie urządzenia w miarę dostępności części zamiennych oraz uczymy, jak we właściwy sposób nakładać powłoki lakiernicze. Dzięki współpracy z producentami i dystrybutorami farb pokazujemy jakie możliwości i zastosowania mają poszczególne farby i jak w odpowiedni sposób dobrać do nich dyszę, pistolet lakierniczy, czy agregat malarski.

CTM TECHMAL posiada wykwalifikowaną kadrę z wieloletnim stażem, bogate zaplecze techniczne, niezbędne maszyny i urządzenia oraz odpowiednio przystosowane pomieszczenia do przeprowadzania tego typu kursów.

 

Dzięki nam zdobędziesz nowe kwalifikacje, które pozwolą Ci znaleźć interesującą i pełną wyzwań pracę w zawodzie lakiernika!

 

KURS OBSŁUGA URZĄDZEŃ NATRYSKOWYCH

czas trwania: do uzgodnienia

szkolenia indywidualne, grupowe.

 

Szkolenie skierowane jest do zakładów pracy, które zatrudniają lakierników, malarzy oraz wszystkich tych, których praca związana jest z natryskiwaniem różnego rodzaju materiałów. Zajęcia prowadzone są w formie warsztatowej. Celem szkolenia jest uporządkowanie wiedzy pracowników na temat przygotowania, obsługi, czyszczenia i konserwacji pistoletów lakierniczych, agregatów malarskich oraz pozostałych urządzeń niezbędnych do właściwego nakładania powłok lakierniczych.  

Jak w odpowiedni sposób dobrać dyszę, pistolet, czy agregat malarski? jak czyścić  i konserwować sprzęt , jak często wymieniać filtry? Jak dbać o sprzęt, aby służył nam przez długi czas? Na te i wiele innych pytań uczestnicy kursu uzyskają odpowiedzi podczas zajęć prowadzonych przez wykwalifikowanych instruktorów!

Uczestnictwo w kursie Waszych pracowników może wpłynąć na poprawienie kultury pracy i obsługi urządzeń, a co za tym idzie na  obniżenie kosztów bieżących  często wynikających z powodu niewłaściwego użytkowania sprzętu oraz niewiedzy pracowników. Koszt kursu uzależniony jest od ilości wydelegowanych z zakładu pracowników.

Szkolenia prowadzimy zarówno w siedzibie firmy CTM TECHMAL w Świętochłowicach, jak i w zakładach pracy firm zlecających szkolenie.

 

Osoba odpowiedzialna za organizację kursów: Grzegorz Buchała tel. +48 501 277 284.