Agregaty malarskie budowlane 

W rozwiązaniach przemysłowych i budowlanych nie ma miejsca na kompromisy – i my doskonale o tym wiemy. W sklepie internetowym Techmal znajdziecie Państwo szeroki asortyment zestawów i agregatów malarskich, przeznaczonych do profesjonalnego zastosowania w budownictwie i przemyśle. 

 

Oferujemy szeroki asortyment zestawów i agregatów malarskich, przeznaczonych do profesjonalnego zastosowania w budownictwie i przemyśle. Sprzedawane przez nas modele doskonale sprawdzają się w pracach zarówno zewnętrznych, jak i wewnętrznych, przy małych i bardzo dużych powierzchniach.  

 

Oferujemy agregaty malarsko-szpachlarskie, agregaty membranowe i malowarki drogowe, odznaczające się najwyższym stopniem efektywności krycia, precyzją, wytrzymałością oraz  rozwiązaniami ułatwiającymi eksploatację i serwis. W naszym asortymencie znajdziecie Państwo wyłącznie najlepsze produkty, docenione przez fachowców w branży.  

 

Zestawy i agregaty malarskie - dla profesjonalistów 

 Agregaty membranowe, dostępne w naszym sklepie, stanowią idealne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy poszukują urządzenia zapewniającego jednocześnie wysoką wydajność i skuteczność przy niskich kosztach eksploatacji i cenie.

 

Klientom, realizującym największe projekty, polecamy agregaty malarsko-szpachlarskie, wykorzystujące pompy hydrauliczne, przeznaczone do pracy przy największych powierzchniach i najcięższych do pokrycia materiałach. Dobieramy urządzenia najwyższej klasy, które odznaczają się bardzo dobrymi parametrami technicznymi oraz niezawodnością.Firmom, zajmującym się robotami drogowymi, oferujemy najlepsze na rynku malowarki drogowe, zapewniające szybką pracę i dokładne wykończenie malowanych znaków poziomych na drogach, parkingach czy boiskach sportowych.  

 

W sklepie Techmal stawiamy na profesjonalizm, fachową obsługę i pomoc na każdym etapie. Od porady, która pomoże Państwu wybrać rozwiązanie idealnie dopasowane do potrzeb, przez proces zakupu aż po serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Zapraszamy!  

 

Jeden z największych magazynów w Polsce - 99 % produktów w naszym sklepie dostępnych jest od ręki.

Zamówienia produktów dostępnych w magazynie złożone do godz. 12.00 realizowane są tego samego dnia.

Bezpłatna przesyłka przy zamówieniu powyżej 300 zł. Możliwość szybkich płatności online.

Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń wszystkich marek dostępnych na polskim rynku!

Jak lakierować drewno, jak lakierować fronty meblowe, jak lakierować meble itp?

Zachęcamy do oglądania naszych filmów instruktażowych na kanale YouTube!

 

 

Pozdrawiamy, 

zespół CTM TECHMAL :)

 

 

 

X