Agregaty malarskie budowlane 

W rozwiązaniach przemysłowych i budowlanych nie ma miejsca na kompromisy – i my doskonale o tym wiemy. W sklepie internetowym Techmal znajdziecie Państwo szeroki asortyment zestawów i agregatów malarskich, przeznaczonych do profesjonalnego zastosowania w budownictwie i przemyśle. 

 

Oferujemy szeroki asortyment zestawów i agregatów malarskich, przeznaczonych do profesjonalnego zastosowania w budownictwie i przemyśle. Sprzedawane przez nas modele doskonale sprawdzają się w pracach zarówno zewnętrznych, jak i wewnętrznych, przy małych i bardzo dużych powierzchniach.  

 

Oferujemy agregaty malarsko-szpachlarskie, agregaty membranowe i malowarki drogowe, odznaczające się najwyższym stopniem efektywności krycia, precyzją, wytrzymałością oraz  rozwiązaniami ułatwiającymi eksploatację i serwis. W naszym asortymencie znajdziecie Państwo wyłącznie najlepsze produkty, docenione przez fachowców w branży.  

 

Zestawy i agregaty malarskie - dla profesjonalistów 

 Agregaty membranowe, dostępne w naszym sklepie, stanowią idealne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy poszukują urządzenia zapewniającego jednocześnie wysoką wydajność i skuteczność przy niskich kosztach eksploatacji i cenie.

 

Klientom, realizującym największe projekty, polecamy agregaty malarsko-szpachlarskie, wykorzystujące pompy hydrauliczne, przeznaczone do pracy przy największych powierzchniach i najcięższych do pokrycia materiałach. Dobieramy urządzenia najwyższej klasy, które odznaczają się bardzo dobrymi parametrami technicznymi oraz niezawodnością.Firmom, zajmującym się robotami drogowymi, oferujemy najlepsze na rynku malowarki drogowe, zapewniające szybką pracę i dokładne wykończenie malowanych znaków poziomych na drogach, parkingach czy boiskach sportowych.  

 

W sklepie Techmal stawiamy na profesjonalizm, fachową obsługę i pomoc na każdym etapie. Od porady, która pomoże Państwu wybrać rozwiązanie idealnie dopasowane do potrzeb, przez proces zakupu aż po serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Zapraszamy!  

 

Jeden z największych magazynów w Polsce - 99 % produktów w naszym sklepie dostępnych jest od ręki.

Zamówienia produktów dostępnych w magazynie złożone do godz. 12.00 realizowane są tego samego dnia.

Bezpłatna przesyłka przy zamówieniu powyżej 300 zł. Możliwość szybkich płatności online.

Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń wszystkich marek dostępnych na polskim rynku!