Agregaty malarskie ciężka antykorozja

Dostarczamy agregaty malarskie stosowane do natrysku ciężkiej antykorozji. Produkty te służą do nakładania najbardziej wymagających powłok malarskich - o dużej lepkości oraz dużym uziarnieniu pigmentu. Urządzenia dostępne w naszym sklepie są wykonane z najwyższej jakości materiałów. Dodatkowo gwarantują bezpieczeństwo użytkowania oraz niskie koszty eksploatacji.

 

Nasz asortyment obejmuje także pompy malarskie przeznaczone wyłącznie do gęstych oraz bardzo gęstych materiałów. Z ich użyciem szybko i równomiernie naniesiesz powłoki dwuskładnikowe. W naszej ofercie nie brakuje również zestawów malarsko-szpachlarskich o bardzo dużej wydajności. Sprawdzą się one nie tylko na budowie, ale także podczas prac przemysłowych.

 

Używając naszych produktów, możesz m.in. malować konstrukcje mostowe i metalowe na dużych wysokościach, nakładać materiały bitumiczno-epoksydowe, natryskiwać materiały dwuskładnikowe, przeciwporostowe, ognioodporne oraz izolacyjne.

 

Agregaty malarskie do ciężkiej antykorozji - zalety

Poza doskonałymi parametrami technicznymi i łatwą obsługą nasze produkty przeznaczone do ciężkiej antykorozji gwarantują także solidną konstrukcję, niską awaryjność, wytrzymałe komponenty, możliwość pracy na kilku pistoletach jednocześnie oraz zmniejszone obladzanie.

 

Jeśli poszukujesz agregatu malarskiego do zadań specjalnych, to świetnie trafiłeś! Zapoznaj się z naszą ofertą oraz skontaktuj się z naszymi specjalistami. Z przyjemnością pomożemy ci wybrać odpowiednie urządzenie.

 

Jeden z największych magazynów w Polsce - 99 % produktów w naszym sklepie dostępnych jest od ręki.

Zamówienia produktów dostępnych w magazynie złożone do godz. 12.00 realizowane są tego samego dnia.

Bezpłatna przesyłka przy zamówieniu powyżej 300 zł. Możliwość szybkich płatności online.

Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń wszystkich marek dostępnych na polskim rynku!