Agregaty do malowania drewna

Agregaty malarskie do drewna to profesjonalny sprzęt zapewniający idealne i szybkie pokrycie malowanej powierzchni. Wykorzystywane w szczególności w branży stolarskiej, przemysłowej i budowlanej urządzenia, charakteryzują się niezwykłą precyzją i dużą wydajnością.  

 

Równe nakładanie powłok malarskich, to gwarancja precyzyjnego i ekonomicznego wykorzystania materiału oraz… ludzkiej energii. Stosując agregaty malarskie do drewna ograniczymy czas pracy i zminimalizujemy stratę materiału malarskiego.  

 

Tego typu urządzenia mogą być używane na zewnątrz jak i wewnątrz pomieszczenia. Idealnie sprawdzą się zarówno podczas pokrywania dużych, ale i nieco mniejszych powierzchni.  

W podstawowym podziale wyróżnia się agregaty membranowe, tłokowe (w tym elektryczne i spalinowe), hydrauliczne i z napędem mechanicznym.   

 

Jak działa agregat malarski do drewna? 

Agregaty malarskie to urządzenia działające z pomocą pompy sprężającej. Ta pobiera farbę (lub inny materiał) i pod ciśnieniem doprowadza ją do pistoletu natryskowego. Szerokość rozprysku jest dowolnie regulowana, co pozwala na minimalizację strat materiału malarskiego. Stosowana w agregatach malarskich metoda natryskowa, pozwala na staranne i niezwykle dokładne pokrywanie powierzchni materiałami o różnych gęstościach.  

 

Korzyści z używania agregatów malarskich do drewna: 

  • precyzyjne nakładanie powłok malarskich na różnych wielkościach 
  • idealne pokrycie malowanej powierzchni  
  • ograniczenie utraty materiału 
  • oszczędność czasu pracy  
  • możliwość aplikacji różnych typów preparatów  
  • niski koszt eksploatacji 
  • wysoki komfort pracy 

 

W zależności od zapotrzebowania oferujemy Państwu wiele modeli agregatów malarskich do drewna. W swojej ofercie posiadamy najwyższej jakości atestowany sprzęt pochodzący od sprawdzonych producentów. Bogata oferta sprzedażowa pozwoli Państwu na wybór sprzętu dostosowanego do indywidualnych potrzeb.  

 

Jeden z największych magazynów w Polsce - 99 % produktów w naszym sklepie dostępnych jest od ręki.

Zamówienia produktów dostępnych w magazynie złożone do godz. 12.00 realizowane są tego samego dnia.

Bezpłatna przesyłka przy zamówieniu powyżej 300 zł. Możliwość szybkich płatności online.

Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń wszystkich marek dostępnych na polskim rynku!