Agregaty do malowania metalu

Posiadamy w swojej ofercie szeroki wybór agregatów i zestawów malarskich - zarówno do małych zakładów pracy jak i dużych przedsiębiorstw. Nasze urządzenia wykorzystywane są przy malowaniu konstrukcji stalowych, statków, maszyn, części samochodowych, drzwi i okien, wysokich budynków i mostów. Agregaty znajdą także zastosowanie w warsztatach każdej wielkości oraz fabrykach przemysłu meblarskiego. 

Wiemy, że nasz sprzęt często pracuje w skrajnych warunkach i przez długi okres czasu, dlatego produkty, które oferujemy są wykonane z odpowiednią jakością. Agregaty i zestawy malarskie są objęte gwarancją producenta. Posiadamy także serwis urządzeń - zarówno gwarancyjny, jak i pogwarancyjny. 

 

Agregaty do malowania natryskowego metalu

Aby spełnić wymagania klientów, dbamy o to, aby nasz asortyment odpowiadał na najróżniejsze potrzeby. Do nich zaliczamy m.in. rodzaj farb z jakimi pracuje urządzenie. 

 

Produkty, które Państwu oferujemy, możemy użyć następujących typów farb: lakierów, bejc, emalii, poliuretanów, uszczelniaczy, farb epoksydowych, farb wodnych, farb na bazie rozpuszczalników, primerów mono- i dwuskładnikowych, emalii, farb akrylowych, winylowych, emulsji, farb chlorokauczukowych, farb podkładowych, impregnatów, farb olejnych, farb flatowych, farb poliwinylowych, uretanów, farb lateksowych, farb dyspresyjnych, farb silikonowych i silikatowych, farb cynkowych i krzemianowo-cynkowych, farb alkidowych.

 

To jednak nie wszystkie rodzaje farb, którymi można malować za pomocą oferowanych agregatów. Jeśli masz wątpliwości, który z naszych produktów będzie odpowiedni do twojego zakładu pracy i używanych farb, skontaktuj się z nami. Nasi fachowcy pomogą dobrać Ci urządzenie o odpowiedniej wydajności i funkcjonalności. 

 

 

Jeden z największych magazynów w Polsce - 99 % produktów w naszym sklepie dostępnych jest od ręki.

Zamówienia produktów dostępnych w magazynie złożone do godz. 12.00 realizowane są tego samego dnia.

Bezpłatna przesyłka przy zamówieniu powyżej 300 zł. Możliwość szybkich płatności online.

Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń wszystkich marek dostępnych na polskim rynku!

 

X