Agregaty do malowania metalu

Posiadamy w swojej ofercie szeroki wybór agregatów i zestawów malarskich - zarówno do małych zakładów pracy jak i dużych przedsiębiorstw. Nasze urządzenia wykorzystywane są przy malowaniu konstrukcji stalowych, statków, maszyn, części samochodowych, drzwi i okien, wysokich budynków i mostów. Agregaty znajdą także zastosowanie w warsztatach każdej wielkości oraz fabrykach przemysłu meblarskiego. 

Wiemy, że nasz sprzęt często pracuje w skrajnych warunkach i przez długi okres czasu, dlatego produkty, które oferujemy są wykonane z odpowiednią jakością. Agregaty i zestawy malarskie są objęte gwarancją producenta. Posiadamy także serwis urządzeń - zarówno gwarancyjny, jak i pogwarancyjny. 

 

Agregaty do malowania natryskowego metalu

Aby spełnić wymagania klientów, dbamy o to, aby nasz asortyment odpowiadał na najróżniejsze potrzeby. Do nich zaliczamy m.in. rodzaj farb z jakimi pracuje urządzenie. 

 

Produkty, które Państwu oferujemy, możemy użyć następujących typów farb: lakierów, bejc, emalii, poliuretanów, uszczelniaczy, farb epoksydowych, farb wodnych, farb na bazie rozpuszczalników, primerów mono- i dwuskładnikowych, emalii, farb akrylowych, winylowych, emulsji, farb chlorokauczukowych, farb podkładowych, impregnatów, farb olejnych, farb flatowych, farb poliwinylowych, uretanów, farb lateksowych, farb dyspresyjnych, farb silikonowych i silikatowych, farb cynkowych i krzemianowo-cynkowych, farb alkidowych.

 

To jednak nie wszystkie rodzaje farb, którymi można malować za pomocą oferowanych agregatów. Jeśli masz wątpliwości, który z naszych produktów będzie odpowiedni do twojego zakładu pracy i używanych farb, skontaktuj się z nami. Nasi fachowcy pomogą dobrać Ci urządzenie o odpowiedniej wydajności i funkcjonalności. 

 

 

Jeden z największych magazynów w Polsce - 99 % produktów w naszym sklepie dostępnych jest od ręki.

Zamówienia produktów dostępnych w magazynie złożone do godz. 12.00 realizowane są tego samego dnia.

Bezpłatna przesyłka przy zamówieniu powyżej 300 zł. Możliwość szybkich płatności online.

Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń wszystkich marek dostępnych na polskim rynku!

Jak lakierować drewno, jak lakierować fronty meblowe, jak lakierować meble itp?

Zachęcamy do oglądania naszych filmów instruktażowych na kanale YouTube!

 

 

Pozdrawiamy, 

zespół CTM TECHMAL :)

 

 

 

X