Akcesoria do urządzeń malarskich

W ofercie sklepu internetowego Techmal posiadamy szeroki wybór akcesoriów malarskich i lakierniczych. Oferowane przez nas produkty polecane są szczególnie do małych i dużych zakładów produkcyjnych, które specjalizują się w profesjonalnym malowaniu powierzchni.

 

Oferujemy oleje pneumatyczne hydrauliczne i smarujące. Dostarczamy także zbiorniki do pistoletów i agregatów malarskich o różnej pojemności.

 

Polecamy wysokiej jakości przedłużki do pistoletów hydrodynamicznych, zestawy szczotek do czyszczenia pistoletów oraz igły do czyszczenia dysz. Oferujemy także przedmioty ochrony osobistej takie jak półmaski ochronne, które zabezpieczają pracowników przed działaniem niebezpiecznych substancji.

 

Stale poszerzamy asortyment naszego sklepu, aby zapewnić naszym Klientom kompleksową obsługę oraz dostęp do wszelkich niezbędnych akcesoriów malarskich. Dbamy o wybór produktów najwyższej jakości, które umożliwiają bezpieczną i efektywną pracę związaną z aplikacją farb, lakierów i innych substancji.

chwilowy brak produktu

produkt na zamówienie

Jeden z największych magazynów w Polsce - 99 % produktów w naszym sklepie dostępnych jest od ręki.

Zamówienia produktów dostępnych w magazynie złożone do godz. 12.00 realizowane są tego samego dnia.

Bezpłatna przesyłka przy zamówieniu powyżej 300 zł. Możliwość szybkich płatności online.

Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń wszystkich marek dostępnych na polskim rynku!

Szanowni Państwo!

 

Uprzejmie informujemy, że w trosce o zdrowie nas wszystkich, od dnia 16 marca sklep stacjonarny będzie nieczynny do odwołania. Zamówienia można składać drogą mailową na adres biuro@techmal.pl lub poprzez sklep internetowy www.techmal.pl. W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt pod nr telefonu 501 277 284. Wszystkie urządzenia wymagające usługi serwisowej prosimy wysyłać do siedziby CTM TECHMAL za pośrednictwem kuriera. 

 

Zakup agregatów malarskich pod numerem telefonu 501 277 284

 

Za utrudnienia przepraszamy.

X