Dysze malarskie hydrodynamiczne

Odpowiedni dobór dyszy malarskiej do typu pracy i modelu urządzenia jest bardzo istotnym aspektem, wpływającym na całokształt przeprowadzanych prac. Element ten wpływa bowiem na jakość wykonywanych powłok oraz tempo i wydajność prac malarskich. Dobrze dobrana dysza gwarantuje nam także minimalizację kosztów.

 

W sklepe Techmal oferujemy szeroki wybór dysz hydrodynamicznych i obsad, przeznaczonych do pistoletów malarskich producentów takich jak DÜRR,  Airless, ADAL, GRACO i Wagner i innych. Posiadamy także modele wyposażone m.in. we wstępną kontrolę rozpylania, gwarantującą lepsze rozbicie lakieru i w efekcie lepszą jakość powłoki. Wszystkie dostępne w szerokim zakresie rozmiarów i kąta natrysku, pozwalającym dobrać rozwiązanie idealne do charakteru wykonywanych prac.

 

Dokonując wyboru odpowiedniej dyszy, powinniśmy wziąć pod uwagę aspekty m.in. takie aspekty jak jej kompatybilność z naszym modelem, rodzaj i wielkość malowanej powierzchni, wymiary malowanych elementów i kąt natrysku oraz  rozmiar dyszy, zalecany do nakładania danego materiału.

 

Problem z wyborem? Skontaktuj się z nami! Nasi specjaliści oferują fachową pomoc na każdym etapie. Od dobrania odpowiedniego rozwiązania, przez proces zakupu po sugestie odnośnie do eksploatacji.

Jeden z największych magazynów w Polsce - 99 % produktów w naszym sklepie dostępnych jest od ręki.

Zamówienia produktów dostępnych w magazynie złożone do godz. 12.00 realizowane są tego samego dnia.

Bezpłatna przesyłka przy zamówieniu powyżej 300 zł. Możliwość szybkich płatności online.

Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń wszystkich marek dostępnych na polskim rynku!

 

X