Dysze malarskie hydrodynamiczne

Odpowiedni dobór dyszy malarskiej do typu pracy i modelu urządzenia jest bardzo istotnym aspektem, wpływającym na całokształt przeprowadzanych prac. Element ten wpływa bowiem na jakość wykonywanych powłok oraz tempo i wydajność prac malarskich. Dobrze dobrana dysza gwarantuje nam także minimalizację kosztów.

 

W sklepe Techmal oferujemy szeroki wybór dysz hydrodynamicznych i obsad, przeznaczonych do pistoletów malarskich producentów takich jak DÜRR,  Airless, ADAL, GRACO i Wagner i innych. Posiadamy także modele wyposażone m.in. we wstępną kontrolę rozpylania, gwarantującą lepsze rozbicie lakieru i w efekcie lepszą jakość powłoki. Wszystkie dostępne w szerokim zakresie rozmiarów i kąta natrysku, pozwalającym dobrać rozwiązanie idealne do charakteru wykonywanych prac.

 

Dokonując wyboru odpowiedniej dyszy, powinniśmy wziąć pod uwagę aspekty m.in. takie aspekty jak jej kompatybilność z naszym modelem, rodzaj i wielkość malowanej powierzchni, wymiary malowanych elementów i kąt natrysku oraz  rozmiar dyszy, zalecany do nakładania danego materiału.

 

Problem z wyborem? Skontaktuj się z nami! Nasi specjaliści oferują fachową pomoc na każdym etapie. Od dobrania odpowiedniego rozwiązania, przez proces zakupu po sugestie odnośnie do eksploatacji.

Jeden z największych magazynów w Polsce - 99 % produktów w naszym sklepie dostępnych jest od ręki.

Zamówienia produktów dostępnych w magazynie złożone do godz. 12.00 realizowane są tego samego dnia.

Bezpłatna przesyłka przy zamówieniu powyżej 300 zł. Możliwość szybkich płatności online.

Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń wszystkich marek dostępnych na polskim rynku!

Jak lakierować drewno, jak lakierować fronty meblowe, jak lakierować meble itp?

Zachęcamy do oglądania naszych filmów instruktażowych na kanale YouTube!

 

 

Pozdrawiamy, 

zespół CTM TECHMAL :)

 

 

 

X