Filtry do kabin lakierniczych

Głównym zadaniem filtrów do kabin lakierniczych jest zapewnianie bezpieczeństwa użytkownikom komór lakierniczych. Wykorzystywane są one zazwyczaj przy lakierowaniu sprzętu AGD, samochodów itd. Dzięki filtrom wszelkie szkodliwe i niebezpieczne dla zdrowia drobiny lakieru sprowadzane są do powierzchni ziemi lub/i pochłaniane.  


Korzystanie z poszczególnych filtrów do kabin lakierniczych znacznie niweluje ilość wdychanych przez nas zanieczyszczeń i pyłów oraz minimalizuje zagrożenie zapłonu spowodowanego połączeniem się farby z powietrzem.

 

Rodzaje filtrów do kabin lakierniczych

Filtry wstępne odpowiedzialne są za pochłanianie największych zanieczyszczeń. Jest to możliwe dzięki włóknom poliestrowym, które znacznie zwiększają jego skuteczność. Co ważne, filtr ten powinien być stosowany wraz z filtrem sufitowym. Dzięki temu zapobiegniemy powstawaniu zabrudzeń na malowanych przez nas powłokach.


Za przechwytywanie mgły lakierniczej odpowiedzialny jest mocno zagęszczony filtr podłogowy. Z kolei filtr podłogowy kartonowy zatrzymuje zanieczyszczenia między warstwami.  


Filtry sufitowe to ostatni etap filtracji w kabinach lakierniczych. Dzięki swojej budowie o dużym zagęszczeniu nitek wychwytują wszelkie pozostałe zabrudzenia oraz rozbijają cząsteczki lakieru.


Zakres produktów w naszym sklepie jest bardzo szeroki. Posiadamy filtry najwyższej jakości, które zapewnią Tobie i Twoim pracownikom bezpieczne warunki pracy.  
 

Jeden z największych magazynów w Polsce - 99 % produktów w naszym sklepie dostępnych jest od ręki.

Zamówienia produktów dostępnych w magazynie złożone do godz. 12.00 realizowane są tego samego dnia.

Bezpłatna przesyłka przy zamówieniu powyżej 300 zł. Możliwość szybkich płatności online.

Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń wszystkich marek dostępnych na polskim rynku!