Oleje i smary

Zapraszamy do skorzystania z oferty sklepu Techmal. Oleje i smary wykorzystywane są powszechnie w wielu branżach takich jak motoryzacja, przemysł kolejowy, morski, drzewny czy po prostu produkcja. Ich zastosowanie jest bardzo szerokie. Dlatego też rynek ten stale się rozwija i pojawia się na nim coraz więcej producentów, a wraz z tym więcej wariantów produktów. Nasza firma stawia na najwyższą jakość olejów oraz smarów, a satysfakcję klienta zawsze stawiamy na pierwszym miejscu.  Rekomendujemy wykorzystanie olejów i smarów, które zapewniają ochronę antykorozyjną i pomagają zachować wysoką trwałość urządzeń.
 

Oleje i smary w sklepie Techmal

W naszej ofercie znajdziesz m.in. płyny do czyszczenia dysz, płyny przeciw zamarzające do silników pneumatycznych, oleje pneumatyczne, oleje hydrauliczne, oleje smarujące do agregatu malarskiego itp. Produkty te dostosowane są do pracy w różnych warunkach. Wybierając oleje  i smary dobrej jakości, utrzymasz swoje urządzenia w idealnym stanie oraz przedłużysz ich żywotność. Oleje posiadające odpowiednie atesty i certyfikaty nie zużywają się tak szybko, jak ich tanie odpowiedniki, dlatego też nie zachodzi konieczność ich częstej wymiany. Co ważniejsze jednak, poprawiają i zwiększają bezpieczeństwo pracy, dlatego na tego typu akcesoriach nie warto oszczędzać.

Zależy Ci, aby zabezpieczyć swój sprzęt przed korozją? A może poszukujesz wydajnego oleju przeznaczonego do konserwacji agregatów malarskich, który zapewni im odpowiednie uszczelnienie?  Przejrzyj naszą ofertę i wybierz odpowiedni produkt.

 
 

Jeden z największych magazynów w Polsce - 99 % produktów w naszym sklepie dostępnych jest od ręki.

Zamówienia produktów dostępnych w magazynie złożone do godz. 12.00 realizowane są tego samego dnia.

Bezpłatna przesyłka przy zamówieniu powyżej 300 zł. Możliwość szybkich płatności online.

Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń wszystkich marek dostępnych na polskim rynku!