Oleje i smary

Zapraszamy do skorzystania z oferty sklepu Techmal. Oleje i smary wykorzystywane są powszechnie w wielu branżach takich jak motoryzacja, przemysł kolejowy, morski, drzewny czy po prostu produkcja. Ich zastosowanie jest bardzo szerokie. Dlatego też rynek ten stale się rozwija i pojawia się na nim coraz więcej producentów, a wraz z tym więcej wariantów produktów. Nasza firma stawia na najwyższą jakość olejów oraz smarów, a satysfakcję klienta zawsze stawiamy na pierwszym miejscu.  Rekomendujemy wykorzystanie olejów i smarów, które zapewniają ochronę antykorozyjną i pomagają zachować wysoką trwałość urządzeń.
 

Oleje i smary w sklepie Techmal

W naszej ofercie znajdziesz m.in. płyny do czyszczenia dysz, płyny przeciw zamarzające do silników pneumatycznych, oleje pneumatyczne, oleje hydrauliczne, oleje smarujące do agregatu malarskiego itp. Produkty te dostosowane są do pracy w różnych warunkach. Wybierając oleje  i smary dobrej jakości, utrzymasz swoje urządzenia w idealnym stanie oraz przedłużysz ich żywotność. Oleje posiadające odpowiednie atesty i certyfikaty nie zużywają się tak szybko, jak ich tanie odpowiedniki, dlatego też nie zachodzi konieczność ich częstej wymiany. Co ważniejsze jednak, poprawiają i zwiększają bezpieczeństwo pracy, dlatego na tego typu akcesoriach nie warto oszczędzać.

Zależy Ci, aby zabezpieczyć swój sprzęt przed korozją? A może poszukujesz wydajnego oleju przeznaczonego do konserwacji agregatów malarskich, który zapewni im odpowiednie uszczelnienie?  Przejrzyj naszą ofertę i wybierz odpowiedni produkt.

 
 

Jeden z największych magazynów w Polsce - 99 % produktów w naszym sklepie dostępnych jest od ręki.

Zamówienia produktów dostępnych w magazynie złożone do godz. 12.00 realizowane są tego samego dnia.

Bezpłatna przesyłka przy zamówieniu powyżej 300 zł. Możliwość szybkich płatności online.

Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń wszystkich marek dostępnych na polskim rynku!

Jak lakierować drewno, jak lakierować fronty meblowe, jak lakierować meble itp?

Zachęcamy do oglądania naszych filmów instruktażowych na kanale YouTube!

 

 

Pozdrawiamy, 

zespół CTM TECHMAL :)

 

 

 

X