Zestawy naprawcze

W naszym sklepie znajdziesz szeroki asortyment zestawów naprawczych do systemów malarskich. Oferujemy produkty do naprawy agregatów i pistoletów malarskich, pomp, a także zestawy przygotowania sprężonego powietrza. Gwarantujemy, że na Techmal.pl znajdziesz produkty wiodących producentów wykonane wyłącznie z najwyższej jakości materiałów - idealnie dopasowane do twoich potrzeb. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

 

Zestawy naprawcze do agregatów malarskich

Agregat nie utrzymuje ciśnienia na odpowiednim poziomie, co przekłada się na mniejszą efektywność pracy? Zapewniamy dostęp do niezbędnych elementów potrzebnych do naprawy poszczególnych części agregatów malarskich. Z pomocą naszych produktów szybko pozbędziesz się powstałej usterki i unikniesz innych, potencjalnych uszkodzeń.

 

Zestawy naprawcze do pistoletów malarskich

W naszej ofercie znajdziesz zestawy naprawcze przeznaczone do konkretnych modeli pistoletów malarskich. Zestawy dostępne w naszym sklepie składają się z aż sześciu części – iglicy pistoletu, gniazda iglicy, uszczelki rękojeści, podkładki miedzianej, śruby naprężającej iglicę oraz przyrządu do montażu.

 

Solidne komponenty to podstawa każdego skutecznego narzędzia naprawczego. Korzystając z naszych produktów, możesz być pewny, że twój sprzęt malarski będzie znowu działał prawidłowo i zagwarantuje ci najwyższą jakość pracy. Jeżeli nie jesteś pewien, czy dany zestaw jest odpowiedni do konkretnego modelu, skontaktuj się z nami! Pomożemy dobrać produkt, który najlepiej spełni twoje oczekiwania.

 

Jeden z największych magazynów w Polsce - 99 % produktów w naszym sklepie dostępnych jest od ręki.

Zamówienia produktów dostępnych w magazynie złożone do godz. 12.00 realizowane są tego samego dnia.

Bezpłatna przesyłka przy zamówieniu powyżej 300 zł. Możliwość szybkich płatności online.

Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń wszystkich marek dostępnych na polskim rynku!