Złączki niskociśnieniowe i wysokociśnieniowe

Nasz asortyment obejmuje zarówno złączki niskociśnieniowe, jak i wysokociśnieniowe. Pozwalają one na w pełni bezpieczne łączenie przewodów i węży z odbiornikami bez użycia narzędzi. Dodatkowo ich użytkowanie jest bardzo proste i zapewnia optymalizację wydajności pracy.

W naszym sklepie znajdziesz złączki tylko i wyłącznie z wysokiej jakości materiałów, mające szerokie zastosowanie w rozmaitych gałęziach przemysłu.

 

Złączki niskociśnieniowe

Złączki niskociśnieniowe są wykorzystywane w poszczególnych gałęziach przemysłu w zależności od rodzaju medium. Najczęściej wykonywane są z mosiądzu, aluminium oraz stali nierdzewnej. Ich maksymalne ciśnienie osiąga kilkadziesiąt barów, dzięki czemu doskonale sprawdzają się w przemyśle paliwowym, elektrotechnicznym, maszynowym oraz pożarnictwie.

 

Jeśli zależy ci na szybkim i prostym podłączeniu do instalacji cieczy, smaru, paliwa lub innych gazów to szybkozłącza niskociśnieniowe będą najlepszym rozwiązaniem.

 

Złączki wysokociśnieniowe

Praca z wysokociśnieniową hydrauliką nierzadko wiąże się z bezpośrednim zagrożeniem życia. Złączki wysokociśnieniowe stworzone zostały do pracy przy ciśnieniu osiągającym nawet kilka tysięcy barów, dzięki czemu operator urządzenia może czuć się całkowicie bezpiecznie.

 

Często przy produkcji szybkozłączy wysokociśnieniowych wykorzystywana jest stal ocynkowana, chromowana, fosforyzowana oraz stal nierdzewna. Mają one zastosowanie m.in. w przemyśle mineralnym, czy transporcie kolejowym.

 

Szukasz złączek do mediów gazowych lub ciekłych? Szybkozłącza wysokociśnieniowe w naszym sklepie zapewnią ci wydajną i komfortową pracę.

 

Jeden z największych magazynów w Polsce - 99 % produktów w naszym sklepie dostępnych jest od ręki.

Zamówienia produktów dostępnych w magazynie złożone do godz. 12.00 realizowane są tego samego dnia.

Bezpłatna przesyłka przy zamówieniu powyżej 300 zł. Możliwość szybkich płatności online.

Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń wszystkich marek dostępnych na polskim rynku!