Hełmy i maski ochronne

Działanie aerozoli oraz innych, toksycznych substancji organicznych podczas, przykładowo, prac antykorozyjnych, piaskowania czy śrutowania, może mieć bardzo szkodliwy wpływ na organizm. Dlatego właśnie niezbędne jest podjęcie odpowiednich środków bezpieczeństwa.

 

Jednym ze sposobów na zapewnienie niezagrażających życiu warunków pracownikom jest odpowiednie wyposażenie. W naszym sklepie znajdziesz produkty, które ochronią twój zespół przed wdychaniem groźnych dla układu oddechowego chemikaliów oraz przedostaniem się ich na skórę twarzy, czy do oczu. Począwszy od masek ochronnych i hełmów do prac antykorozyjnych, aż po płatki przeciwpyłowe i akcesoria do dezynfekcji rąk, masek oraz ubioru.

 

Hełmy ochronne do prac antykorozyjnych

Hełmy dostępne na naszej stronie internetowej spełniają wszelkie najwyższe standardy bezpieczeństwa: NIOSH, ANSI Z87.1 -2010+, ANSI Z89.1 -2012. Gwarantują one nie tylko wysoki poziom ochrony, ale także wygodę. Nowoczesna, dobrze przemyślana budowa kasków nie krępuje ruchów pracownika. Dodatkowo specjalnie zaprojektowana wyściółka pochłania hałas, dzięki czemu odpowiednio chroni słuch.

 

Półmaski wielorazowe

Substancje w aerozolu, płyny, czy para to tylko jedne z wielu niebezpieczeństw, z którymi możemy mieć przy wykonywaniu poszczególnych prac fizycznych. Dlatego zapewniamy naszym klientom dostęp do najnowocześniejszych półmasek filtrujących w 3 możliwych rozmiarach: S, M oraz L. Poza doskonałą ochroną układu oddechowego gwarantują także idealne dopasowanie do kształtu twarzy, oraz intuicyjną obsługę. Ponadto, nie musisz obawiać się o odparzenia. Silikon, z którego wykonane są półmaski, skutecznie im zapobiega.

 

Chcesz uzyskać więcej informacji na temat naszego asortymentu? Skontaktuj się z nami. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

 

Jeden z największych magazynów w Polsce - 99 % produktów w naszym sklepie dostępnych jest od ręki.

Zamówienia produktów dostępnych w magazynie złożone do godz. 12.00 realizowane są tego samego dnia.

Bezpłatna przesyłka przy zamówieniu powyżej 300 zł. Możliwość szybkich płatności online.

Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń wszystkich marek dostępnych na polskim rynku!