Kombinezony (BHP) dla piaskarzy

Inwestując w kombinezony ochronne dostępne na naszej stronie internetowej, zapewniasz sobie i swoim pracownikom bezpieczne warunki do pracy. Odzież ochronna, którą oferujemy wykonana, jest ze specjalistycznych materiałów. Zapewniamy dostęp tylko i wyłącznie do kombinezonów, którym przyznano niezbędne certyfikaty i atesty. Dzięki wysokiej jakości wykonania gwarantują należytą ochronę podczas pracy. Dodatkowo są bardzo praktyczne i wygodne.

 

Kombinezony ochronne - zastosowanie, zalety

Kombinezony BHP, które znajdziesz w naszej ofercie, powstały w trosce o wysoki stopień ochrony podczas wykonywania prac związanych z bezpośrednim kontaktem z czynnikami chemicznymi, mechanicznymi, biologicznymi, czy termicznymi. W zależności od modelu mogą zabezpieczać przed azbestem, pyłem, lakierami, farbami oraz wieloma innymi.

 

Kombinezony dzielimy na jedno- i wielorazowe. Te przeznaczone do jednorazowego użytku najczęściej cenione są za doskonałe właściwości ochronne, higieniczność, lekkość, niskie koszty zakupu itd. Z kolei kombinezony wielorazowego użytku zyskały na popularności dzięki możliwości dezynfekowania ich bez utraty właściwości zabezpieczających. Najczęściej swoje zastosowanie mają w służbie zdrowia oraz laboratoriach.

 

Jak wybrać odpowiedni kombinezon dla piaskarza?

Dobrze dopasowany kombinezon powinien charakteryzować się dużą lekkością i nie krępować ruchów pracownika. Za mały kombinezon może być niewygodny. W rezultacie może także ulec uszkodzeniu bądź pęknięciu, co z kolei może skutkować przedostaniem się groźnej substancji na powierzchnię ciała.

 

Za duży kombinezon to także spore zagrożenie dla pracownika. Może utrudniać pracę i przepuszczać niebezpieczne związki chemiczne.

 

Nie wiesz, jak dobrać właściwy kombinezon ochronny? Skontaktuj się z nami. Służymy pomocą.

 

Jeden z największych magazynów w Polsce - 99 % produktów w naszym sklepie dostępnych jest od ręki.

Zamówienia produktów dostępnych w magazynie złożone do godz. 12.00 realizowane są tego samego dnia.

Bezpłatna przesyłka przy zamówieniu powyżej 300 zł. Możliwość szybkich płatności online.

Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń wszystkich marek dostępnych na polskim rynku!

 

X