Rękawice BHP

Szukasz rękawic ochronnych, które skutecznie zabezpieczą dłonie twoje lub twoich pracowników przed różnego rodzaju zagrożeniami? Świetnie trafiłeś! Oferujemy szeroką gamę rękawic zgodnych z wymogami FDA oraz innymi rygorystycznymi normami. Dodatkowo produkty dostępne na naszej stronie internetowej, wykazują wysoką odporność na rozerwanie, dzięki czemu zapewnią ci należytą ochronę nawet w najtrudniejszych warunkach.

 

Rękawice ochronne – podział

Rękawice różnią się od siebie nie tylko rozmiarem, czy wykorzystanymi materiałami. Dzielimy je przede wszystkim ze względu na ich właściwości ochronne. W naszej ofercie znajdziesz zarówno rękawice chroniące przed czynnikami mechanicznymi, chemicznymi, biologicznymi, termicznymi, jak i rękawice elektroizolacyjne oraz przystosowane do pracy w strefach zagrożonych wybuchem.

 

Ponadto, produkty dostępne w naszym sklepie cechuje wysoka jakość wykonania, rozciągliwość, trwałość oraz wytrzymałość.

 

Jak dobrać właściwe rękawice ochronne?

Odpowiednio dobrane rękawice ochronne powinny spełniać szereg niezbędnych wymogów. Przede wszystkim muszą być przystosowane do typu wykonywanej pracy oraz występujących na danym stanowisku zagrożeń. Przykładowo, inny produkt sprawdzi się w spawalnictwie, a inny w pracy w laboratoriach.

 

Co więcej, ważną rolę odgrywa także rozmiar rękawic. Najczęściej zaleca się zmierzyć obwód dłoni w najszerszym miejscu (bez kciuka) oraz jej długość. Dzięki temu zapobiegniemy zbyt luźnym lub za ciasnym rękawicom.

 

W razie jakichkolwiek wątpliwości lub pytań, skontaktuj się z naszymi fachowcami. Służymy pomocą!

 

Jeden z największych magazynów w Polsce - 99 % produktów w naszym sklepie dostępnych jest od ręki.

Zamówienia produktów dostępnych w magazynie złożone do godz. 12.00 realizowane są tego samego dnia.

Bezpłatna przesyłka przy zamówieniu powyżej 300 zł. Możliwość szybkich płatności online.

Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń wszystkich marek dostępnych na polskim rynku!