Części do agregatów i pistoletów malarskich

Oferujemy części zamienne do agregatów i urządzeń malarskich różnych typów. Aby zapewnić nieprzerwaną pracę zakładu produkcyjnego, niezwykle ważny jest szybki dostęp do części zamiennych urządzeń i maszyn wykorzystywanych na zakładzie.

 

W sklepie Techmal znajdą Państwo części zamienne do urządzeń malarskich renomowanych producentów takich jak Durr, Graco, Mecart, Binks, Wagner, Wagner Colora, Wiw, Adal Coating System, Airpro,oraz Airlessco. W ofercie posiadamy m.in. głowice do pistoletów malarskich, obsady dyszy, dysze, zestawy naprawcze do pomp, zestawy naprawcze do silników, filtry wysokiego ciśnienia, zbiorniki do pistoletów malarskich oraz wiele innych.

 

Nasze Centrum Technik Malarskich Techmal gwarantuje także profesjonalny serwis i naprawę urządzeń malarskich różnego typu. Wyróżnia nas bogate zaplecze techniczne, dzięki czemu możemy w bardzo krótkim czasie zapewnić pełną obsługę serwisową przekazanych nam urządzeń. Zależnie od potrzeb jesteśmy w stanie dostarczyć Państwu wszelkich części zamiennych, które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania posiadanych przez Państwo urządzeń malarskich.

Jeden z największych magazynów w Polsce - 99 % produktów w naszym sklepie dostępnych jest od ręki.

Zamówienia produktów dostępnych w magazynie złożone do godz. 12.00 realizowane są tego samego dnia.

Bezpłatna przesyłka przy zamówieniu powyżej 300 zł. Możliwość szybkich płatności online.

Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń wszystkich marek dostępnych na polskim rynku!