Hełm do prac antykorozyjnych NOVA 3

Hełm do prac antykorozyjnych NOVA 3

zapytaj o cenę

Hełm do prac antykorozyjnych NOVA 3

Hełm do prac antykorozyjnych NOVA 3 łączy przełomową technologię ochrony z zaawansowanym komfortem i funkcjonalność, przewyższając nawet najbardziej rygorystyczne standardy branżowe i wymagania najwyższej jakości. Zaprojektowany, aby zoptymalizować bezpieczeństwo i wydajność oraz zminimalizować przestoje pracowników.

Rygorystyczne normy bezpieczeństwa brane pod uwagę w projektowaniu tego hełmu, nie tylko chronią cennych pracowników, ale także maksymalizują wydajność i utrzymują reputacja przedsiębiorstw jako dbających o pracowników 

 Hełm NOVA 3 spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa s na całym świecie, w tym NIOSH, ANSI Z87.1 - 2010+, ANSI Z89.1 - 2012.

Konstrukcja i inżynieria NOVA 3 rozkłada ciężar hełmu równomiernie na głowę i ramiona dla optymalnego komfortu, praktyczności i łatwości poruszania się pracownika, zmniejszając zmęczenie. Ponadto,  dopasowany ochraniacz na szyję zapewnia wsparcie głowy.

 Genialny, system i Clever Fit” umożliwia indywidualne dostosowanie kasków do głowy pracownika. Pozwala to uniknąć dyskomfortu i irytacji, dając pracownikom komfort nawet przy tak ciężkiej pracy . Wyściółka ma drugi, istotny cel. Jest wykonana tak aby  pochłaniać hałas , chroniąc tym samym  słuch pracowników, można ją łatwo wyjąc i prać w pralce, dzięki czemu hełmy są higieniczne i przyjemne w noszeniu nawet w najbardziej ekstremalnych temperaturach.

Jeszcze nikt nie dodał opinii o tym produkcie. Bądź pierwszy - dodaj opinię

Dodaj własną opinię o produkcie

Hełm do prac antykorozyjnych NOVA 3

Hełm do prac antykorozyjnych NOVA 3

Oceń produkt:

Ocena

Jak ogólnie oceniasz produkt?

pole wymagane

Ładowanie...

Dziękujemy za dodanie opinii.

Błąd serwera. Spróbuj ponownie później.

Jeden z największych magazynów w Polsce - 99 % produktów w naszym sklepie dostępnych jest od ręki.

Zamówienia produktów dostępnych w magazynie złożone do godz. 12.00 realizowane są tego samego dnia.

Bezpłatna przesyłka przy zamówieniu powyżej 300 zł. Możliwość szybkich płatności online.

Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń wszystkich marek dostępnych na polskim rynku!