Urządzenia do pianki i polimocznika

Urządzenia do nakładania pianki i polimocznika zawarte na naszej stronie to najwyższej jakości sprzęt, który gwarantuje szybki i skuteczny natrysk polimoczników, hybryd polimocznikowych oraz pian poliuretanu. Kupując nasze produkty, zyskujesz jednorodne dawkowanie substancji, a co za tym idzie, optymalizację czasu pracy.

 

Oferujemy sprzęt tylko i wyłącznie o najlepszych parametrach technicznych. Oznacza to m.in. wysokie ciśnienie robocze materiału oraz powietrza. Sprawdź, jakie jeszcze zalety wiążą się z inwestycją w tego typu urządzenie.

 

Pneumatyczne dozowniki do pianki i polimocznika - zalety i zastosowanie

Pneumatyczne dozowniki do pianki i polimoczników dostępne w naszej ofercie zapewniają możliwość utrzymania stałej temperatury w każdych warunkach pracy. Dodatkowo gwarantują także stały poziom ciśnienia wylotowego.

 

Urządzenia te najczęściej zastosowanie znajdują w oczyszczalniach ścieków i przemyśle morskim. Ponadto, świetnie sprawdzają się w nakładaniu powłok na rury, zbiorniki i skrzynie ładunkowe ciężarówek. Stosowane są także do izolacji dachów i ścian oraz uszczelniania powietrznego poddaszy i belek brzegowych.

 

Elektryczne dozowniki do piany i polimocznika

Elektryczne dozowniki do piany i polimocznika to urządzenia, które bardzo dobrze sprawdzą się podczas niewielkich prac. Są doskonałym rozwiązaniem w przypadku natryskiwania materiałów wielkoskładnikowych np. kleju, powłok ochronnych, piany poliuretanowej, czy polimoczników.

 

Nie wiesz, jaki typ dozownika wybrać? Zadzwoń do nas – dobierzemy dla ciebie produkt, który w 100% spełni twoje oczekiwania.

 

Jeden z największych magazynów w Polsce - 99 % produktów w naszym sklepie dostępnych jest od ręki.

Zamówienia produktów dostępnych w magazynie złożone do godz. 12.00 realizowane są tego samego dnia.

Bezpłatna przesyłka przy zamówieniu powyżej 300 zł. Możliwość szybkich płatności online.

Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń wszystkich marek dostępnych na polskim rynku!