MECART

MECART jest włoską firmą z ponad 30-letnim doświadczeniem w dziedzinie konstrukcji urządzeń i rozwiązań technologicznych w branży malarskiej. MECART to firma nowoczesna i dynamiczna, a jednocześnie opierająca się na rodzinnych tradycjach i doświadczeniu. Dzięki swoim wysoko wykwalifikowanym pracownikom technicznym i handlowym jest w stanie zaoferować swoim dystrybutorom pełną pomoc przed i po sprzedaży.

Urządzenia i systemy malowania natryskowego

MECART proponuje szeroką gamę systemów i urządzeń, tak by móc zaspokoić wymagania wszystkich profesjonalistów zajmujących się malowaniem natryskowym.

Wydajność, niezawodność i bezpieczeństwo przy pełnym poszanowaniu norm CE / ATEX sprawiają, że urządzenia MECART są unikalne w swojej klasie, szczególnie dzięki stosowaniu do ich produkcji wysokiej jakości komponentów.

Współpraca MECART z CTM TECHMAL

CTM TECHMAL rozpoczęła współpracę z firmą MECART 10 lat temu i współpraca ta trwa po dziś dzień. Jesteśmy generalnym dystrybutorem urządzeń marki Mecart na terenie całej Polski. Nasze firmy systematycznie utrzymują ze sobą kontakt w celu ciągłej poprawy jakości produktów oferowanych przez tego włoskiego producenta.

 

 

 

 

 

 

Jeden z największych magazynów w Polsce - 99 % produktów w naszym sklepie dostępnych jest od ręki.

Zamówienia produktów dostępnych w magazynie złożone do godz. 12.00 realizowane są tego samego dnia.

Bezpłatna przesyłka przy zamówieniu powyżej 300 zł. Możliwość szybkich płatności online.

Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń wszystkich marek dostępnych na polskim rynku!