Mieszadła pneumatyczne

Dostarczamy mieszadła oraz systemy mieszalnicze, które mogą być wykorzystane do mieszania cieczy o różnej gęstości. Oferowane przez nas profesjonalne mieszadła przemysłowe z powodzeniem można stosować do mieszania substancji gęstych i ciągnących. Odpowiedni wybór końcówek umożliwia optymalne skonfigurowanie mieszadła i dostosowanie go do wymagań określonej substancji.

 

W sklepie Techmal posiadamy zarówno mieszadła ręczne, jak i mieszadła na stojakach. Mieszadła pneumatyczne są wykorzystywane w procesach mieszania substancji, których bazą jest woda, a także do mieszania zawiesin, rozpuszczalników czy substancji spożywczych. Pneumatyczne mieszadła stosowane są powszechnie w profesjonalnych zakładach lakierniczych oraz budowlanych. Ich zastosowanie jest szczególnie wskazane w procesie mieszania wieloskładnikowych substancji, które muszą zostać idealnie zmieszane zaraz przed zastosowaniem.

 

Mieszadła pneumatyczne są zasilane sprężonym powietrzem, dzięki temu doskonale radzą sobie z mieszaniem bardzo dużych ilości substancji w jednym momencie oraz w przeciwieństwie do mieszadeł elektrycznych mogą być stosowane w miejscach, gdzie ze względu na podwyższony poziom oparów istnieje ryzyko samozapłonu. Przy wyborze mieszadeł należy w pierwszej kolejności zwrócić uwagę na przeznaczenie mieszadła (gęstość substancji mieszanych, częstotliowść mieszania), a także ilość obrotów.

Jeden z największych magazynów w Polsce - 99 % produktów w naszym sklepie dostępnych jest od ręki.

Zamówienia produktów dostępnych w magazynie złożone do godz. 12.00 realizowane są tego samego dnia.

Bezpłatna przesyłka przy zamówieniu powyżej 300 zł. Możliwość szybkich płatności online.

Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń wszystkich marek dostępnych na polskim rynku!

 

X