Mieszadła pneumatyczne

Dostarczamy mieszadła oraz systemy mieszalnicze, które mogą być wykorzystane do mieszania cieczy o różnej gęstości. Oferowane przez nas profesjonalne mieszadła przemysłowe z powodzeniem można stosować do mieszania substancji gęstych i ciągnących. Odpowiedni wybór końcówek umożliwia optymalne skonfigurowanie mieszadła i dostosowanie go do wymagań określonej substancji.

 

W sklepie Techmal posiadamy zarówno mieszadła ręczne, jak i mieszadła na stojakach. Mieszadła pneumatyczne są wykorzystywane w procesach mieszania substancji, których bazą jest woda, a także do mieszania zawiesin, rozpuszczalników czy substancji spożywczych. Pneumatyczne mieszadła stosowane są powszechnie w profesjonalnych zakładach lakierniczych oraz budowlanych. Ich zastosowanie jest szczególnie wskazane w procesie mieszania wieloskładnikowych substancji, które muszą zostać idealnie zmieszane zaraz przed zastosowaniem.

 

Mieszadła pneumatyczne są zasilane sprężonym powietrzem, dzięki temu doskonale radzą sobie z mieszaniem bardzo dużych ilości substancji w jednym momencie oraz w przeciwieństwie do mieszadeł elektrycznych mogą być stosowane w miejscach, gdzie ze względu na podwyższony poziom oparów istnieje ryzyko samozapłonu. Przy wyborze mieszadeł należy w pierwszej kolejności zwrócić uwagę na przeznaczenie mieszadła (gęstość substancji mieszanych, częstotliowść mieszania), a także ilość obrotów.

Jeden z największych magazynów w Polsce - 99 % produktów w naszym sklepie dostępnych jest od ręki.

Zamówienia produktów dostępnych w magazynie złożone do godz. 12.00 realizowane są tego samego dnia.

Bezpłatna przesyłka przy zamówieniu powyżej 300 zł. Możliwość szybkich płatności online.

Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń wszystkich marek dostępnych na polskim rynku!

Jak lakierować drewno, jak lakierować fronty meblowe, jak lakierować meble itp?

Zachęcamy do oglądania naszych filmów instruktażowych na kanale YouTube!

 

 

Pozdrawiamy, 

zespół CTM TECHMAL :)

 

 

 

X