Dysze do piaskarek

Oferta Techmal obejmuje szeroką gamę akcesoriów od piaskarek. Jednym z nich są dysze, które skutecznie maksymalizują obróbkę strumieniowo-ścierną oraz dbają o równomierne rozprowadzenie materiału po czyszczonej powierzchni. Urządzenia znajdujące się na naszej stronie są pokryte wysokiej jakości materiałami, takimi jak węglik wolframu oraz ceramika. Dzięki temu obudowa jest jeszcze bardziej wytrzymała oraz odporna na uszkodzenia.

Zalety dysz do piaskarek

Do głównych zalet dysz do piaskarek można zaliczyć przede wszystkim fakt, iż zmniejszają zużycie ścierniwa oraz zwiększają tempo pracy nawet do 40%. Dodatkowo umożliwiają operatorowi na stanie w większej odległości od urządzenia, dzięki czemu zapewniają większy kąt piaskowania oraz bezpieczeństwo pracy – z dala od szkodliwych dla zdrowia substancji.

Jak wybrać odpowiednią dysze do piaskarki?

Wybór dyszy do piaskarki powinien być dobrze przemyślany. Dysza ze zbyt małym otworem może spowodować starty materiału. Z kolei zbyt duża średnica dyszy może równać się ze spadkiem ciśnienia oraz zmniejszeniem wydajności piaskownia. Ponadto, warto także zwrócić uwagę na kształt dyszy. Do najczęściej wybieranych możemy zaliczyć otwór prostoliniowy oraz dyszę Venturi. Nasza gama produktów obejmuje wiele różnych rozmiarów dysz, dzięki czemu mogą być one dostosowane bezpośrednio do potrzeb klienta.

 

Nie wiesz jaka dysza będzie właściwa do twojej piaskarki? Skontaktuj się z naszymi fachowcami. Mamy wieloletnie doświadczenie w doborze urządzeń tego typu. Chętnie pomożemy!

Jeden z największych magazynów w Polsce - 99 % produktów w naszym sklepie dostępnych jest od ręki.

Zamówienia produktów dostępnych w magazynie złożone do godz. 12.00 realizowane są tego samego dnia.

Bezpłatna przesyłka przy zamówieniu powyżej 300 zł. Możliwość szybkich płatności online.

Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń wszystkich marek dostępnych na polskim rynku!