Oprawy do piaskarek

Oprawy do piaskarek służą do mocowania dyszy na wężu. Ich specjalna budowa pozwala na zminimalizowanie odległości pomiędzy dyszą a końcówką węża. Dzięki temu ścierniwo nie zostaje poddane dodatkowym oporom, a co za tym idzie od razu, wpada do dyszy. Ponadto, oprawy ułatwiają wymianę dysz w trakcie pracy i pozwalają uniknąć długich przestojów. Co ważne, oprawy do dysz dostępne na naszej stronie wykonane są z lekkich i bardzo wytrzymałych tworzyw sztucznych (nylon). Dzięki temu są odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz uderzenia.  

Jak wybrać odpowiedni typ oprawy do piaskarki?

Typ oprawy uzależniony jest od średnicy zewnętrznej węża do piaskowania. W naszym sklepie znajdziesz produkty do węży o następujących średnicach: 33 mm, 39 mm, 43 mm oraz 48 mm. Nie wiesz jaka oprawa będzie najlepszym rozwiązaniem? Skontaktuj się z nami, a my chętnie pomożemy.

Jak zamontować oprawę do piaskarki?

Montaż oprawy do piaskarki nie jest ani skomplikowany, ani czasochłonny. Wystarczy wkręcić oprawę na zewnętrzną powierzchnię węża. Następnie należy ją zamocować za pomocą przeznaczonych do tego uszczelek oraz wkrętów zawartych w zestawie. Oprawy do piaskarek gwarantują szybki i sprawny montaż oraz demontaż. Są doskonałym rozwiązaniem, jeśli zależy ci na wzroście wydajności obróbki oraz komforcie pracowników. Zamów już dziś!

Uwaga! Nie zaleca się stosowania uszkodzonej uszczelki. Może ona spowodować nieodwracalne uszkodzenia dyszy oraz oprawy.

 

Jeden z największych magazynów w Polsce - 99 % produktów w naszym sklepie dostępnych jest od ręki.

Zamówienia produktów dostępnych w magazynie złożone do godz. 12.00 realizowane są tego samego dnia.

Bezpłatna przesyłka przy zamówieniu powyżej 300 zł. Możliwość szybkich płatności online.

Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń wszystkich marek dostępnych na polskim rynku!