Zawory do piaskarek

Zawory do piaskarek to jedne z wielu akcesoriów niezbędnych do przeprowadzenia prawidłowego procesu piaskowania. Pozwalają one na precyzyjne dozowanie ścierniwa, a co za tym idzie zwiększenie wydajności czyszczenia powierzchni. W naszym sklepie znajdziesz szeroką gamę zaworów wykonanych z najwyższej jakości materiałów. Jeśli zależy ci na dokładnym porcjowaniu materiału, wybierz nasz sprzęt! Poszczególne modele wyposażone zostały w wewnętrzną wyściółkę gumową, która dodatkowo chroni wewnętrzne elementy zaworu.

Rodzaje zaworów do piaskarek

Typ zaworu dozującego uzależniony jest od rodzaju stosowanego ścierniwa. W zależności od tego zawory dzielimy na: FSV – przeznaczony do materiałów mniej agresywnych, niemetalicznych typu piasek lub żużel pomiedziowy, PVR-Manual – dla ścierniw typu korund, śrut, drut stalowy cięty i łupany, PTC – stosowany do elektrokorundu, kulek szklanych lub śrutu, SA – z regulowanym pokrętłem do śrutu, żużlu pomiedziowego, piasku oraz wielu innych, PT oraz PV-G ze sprężyną dociskającą.

Zawory do piaskarek – zalety

Oferowane przez nas zawory posiadają wiele zalet, dzięki czemu cieszą się stale rosnącą popularnością. Przede wszystkim zachwycają swoją uniwersalnością – większość z nich jest dedykowana zarówno do ścierniw staliwnych, jak i mineralnych. Co ważne, zapewniają także odcinanie samego ścierniwa bez odcięcia sprężonego powietrza. Skontaktuj się z nami już dziś i zyskaj szczelne oraz solidne zawory do twojej piaskarki! 

Jeden z największych magazynów w Polsce - 99 % produktów w naszym sklepie dostępnych jest od ręki.

Zamówienia produktów dostępnych w magazynie złożone do godz. 12.00 realizowane są tego samego dnia.

Bezpłatna przesyłka przy zamówieniu powyżej 300 zł. Możliwość szybkich płatności online.

Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń wszystkich marek dostępnych na polskim rynku!