Złącza do piaskarek

Złącza do piaskarek używane są w urządzeniach do obróbki strumieniowo-ściernej. Ich zadaniem jest szybkie i proste łączenie ze sobą dwóch części węży. Swoje zastosowanie mają najczęściej w systemach przeciwpożarowych, systemach służących do odprowadzania czystej wody i wielu innych branżach przemysłu. W naszym sklepie znajdziesz złącza wykonane z różnorodnych materiałów np. z żeliwa sferoidalnego ocynkowanego lub nylonu (poliamidu). Dodatkowo oferujemy także olejoodporne uszczelki z trwałej gumy, zawleczki oraz wkręty blokujące. Dzięki solidnej konstrukcji są one wysoce odporne na uszkodzenia.

Parametry techniczne złączy

Techmal to przede wszystkim szeroka gama produktów. Zapewniamy dostęp do złączy o różnych rozstawach zaczepów, rozmiarach gwintów, grubości oraz ciśnieniu roboczym. Ponadto, nasz asortyment obejmuje złącza do węży o rozmaitych średnicach wewnętrznych. Dzięki temu możliwe jest dopasowanie produktu do każdego typu węża.

Jak prawidłowo łączyć węże?

Łączenie węży będzie przede wszystkim uzależnione od ich średnicy. W przypadku dwóch elementów o różnych średnicach średnica zewnętrzna cieńszego węża powinna być zbliżona do średnicy wewnętrznej grubszego węża. Należy pamiętać także o umieszczeniu łącznika, który gwarantuje szczelność danego połączenia. Jego brak może skutkować przecieknięciem. Nie wiesz jakie złącza do piaskarki wybrać? Skontaktuj się z naszymi fachowcami, a na pewno uzyskasz wszelkie potrzebne ci informacje.

Jeden z największych magazynów w Polsce - 99 % produktów w naszym sklepie dostępnych jest od ręki.

Zamówienia produktów dostępnych w magazynie złożone do godz. 12.00 realizowane są tego samego dnia.

Bezpłatna przesyłka przy zamówieniu powyżej 300 zł. Możliwość szybkich płatności online.

Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń wszystkich marek dostępnych na polskim rynku!