Piaskarki jednostanowiskowe

Piaskarki jednostanowiskowe skutecznie oczyszczają wszelkiego rodzaju powierzchnie bez naruszania ich struktury. A co najważniejsze, robią to w wyjątkowo krótkim czasie. Z powodzeniem stosuje się je w sektorze budowlanym i przemyśle. Dodatkowo świetnie nadają się także do matowania twardych materiałów, takich jak szkło, czy metale. Sprawdź, jakie zalety niesie ze sobą inwestycja w tego typu produkt.

 

Piaskarki jednostanowiskowe - zalety

Piaskarki jednostanowiskowe znajdujące się w naszej ofercie to urządzenia, które posłużą tobie i twoim pracownikom przez wiele lat. Co ważne, są produkowane zgodnie z wszelkimi normami i wymogami europejskimi oraz światowymi. Poza solidnymi komponentami oraz prostą obsługą cechują je także niewielkie koszty eksploatacyjne.

 

Ponadto, piaskarki jednostanowiskowe w naszym sklepie dostępne są ze zbiornikami o różnych pojemnościach – 18 litrów, 50 litrów, 100 litrów, 200 litrów.

 

Zasada działania piaskarek jednostanowiskowych

Zasada działania piaskarki jednostanowiskowej jest dosyć prosta. Jej praca opiera się na zasysaniu ścierniwa pod odpowiednim ciśnieniem. Następnie dany materiał jest kierowany do pistoletu z dyszą i wypuszczany strumieniem w kierunku docelowej powierzchni. W ten sposób zyskujemy idealnie gładką i pozbawioną zabrudzeń warstwę. Co więcej, piaskowanie umożliwia także czyszczenie nawet najtrudniej dostępnych zakrzywień.

 

Skontaktuj się z nami, a z chęcią pomożemy ci wybrać odpowiedni model piaskarki!

 

Jeden z największych magazynów w Polsce - 99 % produktów w naszym sklepie dostępnych jest od ręki.

Zamówienia produktów dostępnych w magazynie złożone do godz. 12.00 realizowane są tego samego dnia.

Bezpłatna przesyłka przy zamówieniu powyżej 300 zł. Możliwość szybkich płatności online.

Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń wszystkich marek dostępnych na polskim rynku!