Piaskarki wielostanowiskowe

Piaskarki wielostanowiskowe to urządzenia, za pomocą których można prowadzić obróbkę strumieniowo-ścierną – zarówno w obiegu otwartym, jak i zamkniętym. Ich wyjątkowa konstrukcja pozwala na pracę od jednego do czterech pracowników jednocześnie. W ten sposób maszyna znacznie zyskuje na funkcjonalności i gwarantuje oszczędność czasu oraz zwiększenie wydajności pracy

 

Działanie piaskarek wielostanowiskowych gwarantuje przede wszystkim szybkie uzyskanie niezwykle gładkiej i pozbawionej zanieczyszczeń powierzchni. Często stosowane są w celu oczyszczania oraz odnawiania nawierzchni z ceramiki, metalu, drewna, tworzyw sztucznych, szkła czy kamienia. Co ważne, robią to bez uszkadzania materiału.

 

Zalety piaskarek wielostanowiskowych

Piaskarki wielostanowiskowe dostępne są w naszym sklepie w wielu pojemnościach – 500 litrów, 1000 litrów, 2.500 litrów, 4.000 litrów, 6.000 litrów oraz 8.000 litrów. Dzięki temu możemy zapewnić naszym klientom urządzenia dostosowane do ich indywidualnych potrzeb. Co więcej, oferujemy piaskarki z możliwością sterowania pneumatycznego oraz elektropneumatycznego. Warto podkreślić, że dzięki ich innowacyjnej konstrukcji każdy z pracowników może niezależnie sterować swoim stanowiskiem.

 

W przypadku wielkogabarytowych oczyszczarek bardzo istotny jest także ich komfortowy transport. Dlatego też piaskarki z naszego asortymentu zostały wyposażone w elementy, które ułatwiają ich przemieszczanie w przypadku zmiany miejsca pracy.

 

Jeden z największych magazynów w Polsce - 99 % produktów w naszym sklepie dostępnych jest od ręki.

Zamówienia produktów dostępnych w magazynie złożone do godz. 12.00 realizowane są tego samego dnia.

Bezpłatna przesyłka przy zamówieniu powyżej 300 zł. Możliwość szybkich płatności online.

Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń wszystkich marek dostępnych na polskim rynku!