Pistolety elektrostatyczne

Pistolety elektrostatyczne pozwalają na pokrywanie różnego rodzaju powierzchni, zapewniając wysoką wydajność i znakomite, dokładne wykończenie. Produkowane z najwyższej jakości komponentów, gwarantują sprawną i efektywną pracę nawet na najbardziej nietypowych powierzchniach. Najlepsze pistolety elektrostatyczne są niezawodne i wytrzymałe, dzięki czemu mogą służyć przez wiele lat.

 

Zalety pistoletów elektrostatycznych

Dobrze wyprofilowany pistolet elektrostatyczny pozwala nawet na bardzo dokładne malowanie elementów o skomplikowanych kształtach. Proste w obsłudze i zarazem komfortowe w użytkowaniu urządzenia ułatwiają dostosowanie efektu elektrostatycznego do malowanej powierzchni i rodzaju materiału malarskiego. Dzięki najwyższej jakości pistoletom elektrostatycznym o lekkiej konstrukcji można wygodnie i długotrwale natryskiwać, regulując ilość użytej farby. Precyzyjne sterowanie zapewniają łatwo dostępne, duże pokrętła i dopasowany do dłoni uchwyt, a lekkie przewody minimalizujące wagę pistoletu, gwarantują wydajny transfer.

 

Pistolety elektrostatyczne - jakie materiały malarskie?

Elektrostatyczne pistolety natryskowe mogą przekazywać różnorodne materiały malarskie, w tym produkty na bazie wody, rozpuszczalników, jedno i wieloskładnikowe, lakiery metaliczne i powierzchniowe, emalie, powłoki UV, CARC oraz materiały szybkowiążące.

 

Zastosowanie pistoletów malarskich elektrostatycznych

Pistolety malarskie elektrostatyczne mają bardzo szerokie zastosowanie. Wykorzystywane są gównie do prac komercyjnych o małych i średnich obciążeniach, w obróbce wykańczającej metali ogólnego zastosowania i tworzyw sztucznych, a także do lakierowania i malowania pojazdów. Służą w pracach wykończeniowych mebli, w przemyśle kolejowym, morskim i leśnym, podczas tworzenia materiałów drewnianych, elektroniki użytkowej i samochodowej, a także w produkcji sprzętu rolniczego, budowlanego, urządzeń przeznaczonych do gospodarki odpadami i w komorach natryskiwania.

 

Jeden z największych magazynów w Polsce - 99 % produktów w naszym sklepie dostępnych jest od ręki.

Zamówienia produktów dostępnych w magazynie złożone do godz. 12.00 realizowane są tego samego dnia.

Bezpłatna przesyłka przy zamówieniu powyżej 300 zł. Możliwość szybkich płatności online.

Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń wszystkich marek dostępnych na polskim rynku!