Pistolety hydrodynamiczne

Pistolety hydrodynamiczne połączone z agregatami malarskim, umożliwiają precyzyjne rozprowadzenie farby na konkretnej powierzchni. Stosowane głównie w przemyśle meblarskim i maszynowym, są łatwe w obsłudze i lekkie, dzięki czemu mogą być wykorzystywane nawet podczas długoterminowych prac.

 

Pistolety malarskie hydrodynamiczne - budowa

Element stanowiący swoiste zakończenie węża, czyli pistolet hydrodynamiczny składa się między innymi z obrotowego złącza, oprawy dyszy i filtra. Wyposażony w wygodną rękojeść zezwala na regulację ilości natryskiwanej farby lub innej powłoki kryjącej.

 

Korpusy malarskich pistoletów hydrodynamicznych produkowane są głównie z aluminium lub stali nierdzewnej, a iglice i gniazda z węglika wolframu. Dzięki temu, że zachowują niewielką wagę, umożliwiają nawet wielogodzinną pracę z agregatem malarskim.

 

Właściwości pistoletów hydrodynamicznych

Pistolety hydrodynamiczne posiadają możliwość regulacji strumienia natrysku, która minimalizuje straty w materiale malarskim. Przystosowane do różnych typów złączy materiałowych mogą być stosowane do wielu rodzajów dysz. Wykonane z trwałych i odpornych na warunki zewnętrzne materiałów (stal nierdzewna, aluminium, węglik wolframu), odpowiednio konserwowane i regularnie czyszczone, mogą służyć przez wiele lat. Zakończone dość wąską końcówką, zezwalają na wygodną pracę – nawet w miejscach o utrudnionym dostępie. Chcąc uzyskać z pomocą pistoletu hydrodynamicznego wykończenie strukturalne, należy stosować zestaw rozpylacza.

 

Tego typu wyposażenie sprzętów malarskich stosuje się głównie do powłok na bazie wody, podkładów malarskich, ciężkich farb i innych gęstych materiałów wykończeniowych (np. gładzi, wszelkich powłok zabezpieczających i uszczelniających, w tym ognioochronnych) oraz żywic.

Jeden z największych magazynów w Polsce - 99 % produktów w naszym sklepie dostępnych jest od ręki.

Zamówienia produktów dostępnych w magazynie złożone do godz. 12.00 realizowane są tego samego dnia.

Bezpłatna przesyłka przy zamówieniu powyżej 300 zł. Możliwość szybkich płatności online.

Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń wszystkich marek dostępnych na polskim rynku!

 

X