Pistolety niskociśnieniowe

Dzięki swym zaletom pistolety niskociśnieniowe odnalazły zastosowanie w każdej dziedzinie, wymagającej ergonomicznej obsługi przy jednoczesnym doskonałym pokryciu. Niskie zużycie i straty środków lakierniczych oraz zdolność do nakładania bardzo cienkich warstw materiału spowodowały, że z powodzeniem wykorzystywane są przez rzesze fachowców m.in. do pokrywania mebli, części samochodowych, obróbki metalu i wykańczania tworzyw sztucznych. Dostępne dziś na rynku pistolety zapewniają wysoką kontrolę atomizacji i szeroki wybór dysz wymiennych, pasujących do każdego typu materiału malarskiego.

 

Lakiernicze pistolety niskociśnieniowe - oferta

Ofertę sklepu internetowego Techmal tworzą wyłącznie najlepsze pistolety niskociśnieniowe, sprawdzone przez specjalistów i ekspertów. Produkowane przez profesjonalistów dla profesjonalistów. W naszym asortymencie znajdziecie państwo pistolety GRACO – uznanego amerykańskiego producenta, cenionego za jakość i ekonomiczność oferowanych produktów. Od 2015 roku jesteśmy również generalnym polskim dystrybutorem marki DÜRR, produkującej jedne z najbardziej zaawansowanych urządzeń malarskich na rynku. Dostarczamy także modele innych renomowanych producentów, cieszących się dużym uznaniem w branży.

 

Pistolety pneumatyczne tynkarskie, które również znajdują się w naszej ofercie, stanowią idealne rozwiązanie do nakładania tynków zewnętrznych, dekoracyjnych i materiałów ogniochronnych. Doskonały chwyt i pojemne pojemniki przekładają się na najwyższą możliwą wygodę pracy, ułatwiając pokrycie każdego – nawet najtrudniej dostępnego – miejsca.

 

Problem z wyborem? Skontaktuj się z nami! Nasz zespół specjalistów na podstawie bogatego doświadczenia dobierze model w pełni spełniający twoje wymagania, pomoże w czasie okresu eksploatacji oraz zapewni szybki i sprawny serwis. Techmal to gwarancja najlepszego wyboru.

 

Jeden z największych magazynów w Polsce - 99 % produktów w naszym sklepie dostępnych jest od ręki.

Zamówienia produktów dostępnych w magazynie złożone do godz. 12.00 realizowane są tego samego dnia.

Bezpłatna przesyłka przy zamówieniu powyżej 300 zł. Możliwość szybkich płatności online.

Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń wszystkich marek dostępnych na polskim rynku!