Jak lakierować za pomocą pistoletów lakierniczych automatycznych?

Niskociśnieniowe pistolety automatyczne w połączeniu ze zbiornikiem ciśnieniowym można z powodzeniem wykorzystać do malowania niewielkich przedmiotów na linii produkcyjnej. Zachęcamy do obejrzenia filmu, w którym przedstawiamy, jak przebiega cały proces.

 

 

Malowanie przy pomocy pistoletów automatycznych, zbiornika ciśnieniowego i linii produkcyjnej

W powyższym materiale zaprezentowano produkty renomowanej marki DÜRR – zbiornik ciśnieniowy z mieszadłem pneumatycznym i dwa niskociśnieniowe pistolety automatyczne. Takie zestawy z pomocą linii produkcyjnej można wykorzystać do malowania butelek, doniczek i innych elementów, które mogą być wprawione ruch. Wystarczy tylko postawić przedmiot na brzegu okrągłej płyty obrotowej, skierować na niego pistolet i cały proces będzie przebiegał samoczynnie. Zależnie od potrzeb – poszczególne rzeczy mogą zostać równomiernie pokryte farbą równomiernie lub tylko w wyznaczonym miejscu. Dodatkowo za pomocą manipulatora można wprowadzić pistolety w ruch, dzięki czemu będą malowały większą powierzchnię.

 

Jeśli szukasz podobnych rozwiązań do swojej produkcji i malowania przedmiotów – zapraszamy do współpracy! Dobierzemy urządzenia, które będą spełniać Twoje potrzeby i oczekiwania.

 

Kim jesteśmy?

Firma Centrum Technik Malarskich Techmal Spółka Jawna rozpoczęła działalność w 1993 roku i jest jednym z wiodących dystrybutorów systemów lakierniczych w Polsce.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami