Przygotowanie agregatu malarskiego do pracy

Agregat malarski to urządzenie do hydrodynamicznej aplikacji farby bez użycia powietrza. Farba za pomocą pompy jest tłoczona z ciśnieniem dochodzącym do kilkuset bar, dzięki czemu w bardzo krótkim czasie można pomalować bardzo dużą powierzchnię. Zobacz nasz film instruktażowy, który przedstawia porady dotyczące przygotowania, użytkowania i konserwacji agregatu malarskiego.

 

 

Użytkowanie agregatu malarskiego

Zaprezentowany w filmie agregat malarski firmy DÜRR to urządzenie o sprawdzonej konstrukcji i wysokiej wytrzymałości. W naszej ofercie znajdziesz także produkty, które z powodzeniem mogą być używane zarówno w środku, jak i na zewnątrz pomieszczenia:

Pamiętaj, aby przed rozpoczęciem malowania wyregulować dyszę i sprawdzić strumień na roboczej nawierzchni – np. kartonie. Dzięki temu zyskasz pewność, że agregat jest gotowy do pracy.

 

Konserwacja agregatu malarskiego

Po skończonym malowaniu powinniśmy odpowiednio zadbać o sprzęt. Czyszczenie agregatu malarskiego polega na usunięciu resztek farby z:

  • węża,
  • zaworu,
  • pistoletu.

Kim jesteśmy?

Firma Centrum Technik Malarskich Techmal Spółka Jawna rozpoczęła działalność w 1993 roku i jest jednym z wiodących dystrybutorów systemów lakierniczych w Polsce.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami