Przedłużki do malowania miejsc trudnodostępnych

Czasami zdarza się, że agregat malarski nie sięga do wysokich sufitów, czy innych trudnodostępnych miejsc np. podczas prac na wysokościach. Zamiast używać drabiny, warto zainwestować w odpowiednie akcesorium, które znacznie skróci czas pracy i tym samym zwiększy jej wydajność.

 

Oferujemy przedłużki do pistoletu (inaczej zwane lancami malarskimi) o wielu różnych długościach. W naszym sklepie znajdziesz zarówno przedłużki kątowe, jak i proste, zapewniające doskonałe krycie.

 

Przedłużki do malowania - zalety

Przedłużki wchodzące w skład naszego asortymentu wykonywane są głównie na specjalne zamówienie. Zapewniamy dostęp zarówno do przedłużek sztywnych, jak i elastycznych. Ich końce mogą być wygięte pod kątem 45° lub 90°, dzięki czemu pole manewru jest bardzo duże.

 

Lance malarskie w naszym sklepie można zakupić m.in. w następujących długościach: 15 cm, 25 cm, 30 cm, 45 cm, 50 cm i 75 cm. Co ważne, są one wykonane z solidnych materiałów, które nie wpływają na ciężkość urządzenia. Zachowują lekkość, dzięki czemu komfort pracy pozostaje na wysokim poziomie.

 

Lance malarskie - montaż

Przy zakupie przedłużki istotny jest także rozmiar gwintów: 7/8’’ lub 11/16’’. Ich montaż jest bardzo prosty. Wystarczy nakręcić obsadę z dyszą na lancę, a następnie malować tak samo, jak robiliśmy to przy standardowo wyposażonym pistolecie.

 

Jeśli nie wiesz, jaki rozmiar przedłużki wybrać lub jak dokonać montażu, skontaktuj się z nami! 

 

Jeden z największych magazynów w Polsce - 99 % produktów w naszym sklepie dostępnych jest od ręki.

Zamówienia produktów dostępnych w magazynie złożone do godz. 12.00 realizowane są tego samego dnia.

Bezpłatna przesyłka przy zamówieniu powyżej 300 zł. Możliwość szybkich płatności online.

Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń wszystkich marek dostępnych na polskim rynku!