Malowanie rur wewnątrz i miejsc trudnodostępnych

 

Malowanie rur stanowi nie lada problem dla wykonawców. Dlatego też wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów stworzyliśmy serię specjalnych przedłużek, które pozwalają na dotarcie do miejsc trudnodostępnych. Dzięki zastosowaniu w nich specjalnych dysz okrągło rozpylających idealnie nadają się do pokrywania rur wewnątrz o małych średnicach. Dysza tworzy strumień w kształcie parasola dzięki czemu rura zostaje pokryta równomiernie z każdej strony. Dysza sprawdza się doskonale przy mniejszych średnicach rur. Możliwe jest wykonanie przedłużki o długości do 100 cm.

Przedłużki wykonujemy na specjalne zamówienia pod konkretne zapytania. Alternatywą do przedłużki sztywnej lancowej jest przedłużka wykonana z węża ciśnieniowego zakończona dyszą okrągło rozpylającą. Wąż można przeciągać po wnętrzu rury stosując np. stelaż do usztywnienia węża i w ten sposób malować nawet bardzo długie rury.

Również nakładanie powłoki w miejscach gdzie pistolet malarski nie jest w stanie dotrzeć bywa kłopotliwe. W tym celu powstała seria przedłużek których koniec jest wygięty pod kątem 45° lub 90°, co daje jeszcze swobodniejszą możliwość manewrowania i docierania w szczeliny i otwory gdzie normalna przedłużka nie jest w stanie dojść. Przedłużki przeznaczone są do stosowania z pistoletami typu Airless w malowaniu metodą hydrodynamiczną.

 

 

 

 

Niezbędny sprzęt znajdziesz w naszym sklepie:

 

Przedłużka kątowa Przedłużka prosta