Urządzenia 2K dwukomponentowe

W naszej ofercie znajdziesz wydajne urządzenia 2K dwukomponentowe do dozowania materiałów dwuskładnikowych. Stawiamy tylko i wyłącznie na produkty najwyższej jakości. Dodatkowo szczególną uwagę przykładamy do bezpieczeństwa użytkowania oraz intuicyjnej obsługi urządzeń.

 

Inwestując w urządzenia 2K dwukomponentowe z naszego asortymentu, zyskujesz m.in. opcje konfiguracji ręcznej i automatycznej, możliwość dozowania jednego lub wielu kolorów i katalizatorów oraz precyzyjne mieszanie z wieloma opcjami proporcji. Tego typu systemu zapewniają także niskie koszty konserwacji, szeroki zakres temperatur i pozwalają na zredukowanie strat materiałów.

 

Oferta systemów 2k dwukomponentowych

Nasza oferta urządzeń 2K dwukomponentowych obejmuje m.in. agregaty i systemy z opcją dozowania elektronicznego. Taka metoda zapewnia bezkonkurencyjną precyzję mieszania. Co ważne, poszczególne modele zostały wyposażone również w opcję śledzenia zużycia materiału. To z kolei ułatwia pracę operatora, a co za tym idzie – zwiększa wydajność urządzenia.

 

Obawiasz się, że sprzęt zajmie dużo miejsca w twoim zakładzie? Nic bardziej mylnego! Dzięki zwartej obudowie nasze urządzenia nie ograniczają cennej przestrzeni. Ponadto, użytkownik może korzystać z szerokiej konfiguracji i dostosować działanie sprzętu do wykorzystywanych w danym momencie materiałów.

 

Warto również wspomnieć, że agregaty, które oferujemy, są wyposażane w innowacyjne technologie, które ułatwiają dozowanie. Co więcej, zapewniają łatwe monitorowanie oraz diagnostykę urządzenia.

 

Nie wiesz, jakie urządzenie wybrać? Skontaktuj się z naszymi fachowcami.

 

Jeden z największych magazynów w Polsce - 99 % produktów w naszym sklepie dostępnych jest od ręki.

Zamówienia produktów dostępnych w magazynie złożone do godz. 12.00 realizowane są tego samego dnia.

Bezpłatna przesyłka przy zamówieniu powyżej 300 zł. Możliwość szybkich płatności online.

Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń wszystkich marek dostępnych na polskim rynku!