Urządzenia 3K trzykomponentowe

W naszej ofercie znajdziesz profesjonalne urządzenia 3K trzykomponentowe do natryskiwania materiałów wieloskładnikowych. Korzystając z nich, zyskasz gwarancję odpowiednich proporcji i bezkonkurencyjnej precyzji.

 

Co ważne, w naszym sklepie znajdziesz urządzenia, które mają zastosowanie w przemyśle oraz sprawdzą się także do celów komercyjnych. Zależy ci na innowacyjnych technologiach i intuicyjnej obsłudze maszyny? Świetnie trafiłeś. Techmal gwarantuje nowoczesne produkty najwyższej jakości.

 

Zalety systemów 3K trzykomponentowych

System natrysku farb 3K to bardzo duże udogodnienie dla profesjonalistów. Urządzenia tego typu są w stanie samodzielnie dostosować odpowiednią ilość farby, utwardzacza oraz rozpuszczalnika. W ten sposób nie tylko zaoszczędzisz czasie, ale także zoptymalizujesz zużycie produktu, redukując niewykorzystane materiały.

 

Poza wyżej wymienionymi zaletami, za pomocą urządzeń 3K trzykomponentowych zyskujesz m.in. precyzyjne mieszanie, doskonałą konsystencję materiału i intuicyjne sterowanie proporcjami. Warto także wspomnieć, że takie systemu obsługują wiele rodzajów pistoletów. Dodatkowo ich transport jest bardzo łatwy – oferowane przez nas urządzenia mają wbudowany stojak.

 

Ponadto, rozpylacze do natryskiwania materiałów wieloskładnikowych stworzono z myślą o pracy z najtrudniejszymi powłokami ochronnymi. Dzięki precyzyjnej konstrukcji oraz wielofunkcyjności znajdują zastosowanie m.in. w gospodarce morskiej i budowie statków, nakładaniu powłok na rury i zbiorniki oraz ochronie przed korozją. Wykorzystuje się je również przy produkcji i naprawie wagonów oraz nakładaniu powłok na stal strukturalną.

 

Nie wiesz, jaki model będzie dla ciebie najlepszy? Skontaktuj się z nami – doradzimy ci najlepsze urządzenie.

 

 

Jeden z największych magazynów w Polsce - 99 % produktów w naszym sklepie dostępnych jest od ręki.

Zamówienia produktów dostępnych w magazynie złożone do godz. 12.00 realizowane są tego samego dnia.

Bezpłatna przesyłka przy zamówieniu powyżej 300 zł. Możliwość szybkich płatności online.

Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń wszystkich marek dostępnych na polskim rynku!