Węże malarskie

Węże malarskie, które znajdziecie w naszej ofercie, to wyłącznie najlepsze pod względem wydajności i trwałości rozwiązania, przygotowane do długiej i bezproblemowej pracy od razu po zakupie. W skład naszego asortymentu wchodzą m.in. węże malarskie światowego lidera EXITFLEX, przystosowane do użytku w szerokim zakresie ciśnień i przeznaczone do malowania agregatami hydrodynamicznymi oraz pistoletami typu Airless i AirAssist. Wysoka efektywność i wytrzymałość, gwarantowane przez oploty stalowe i najwyższej jakości tworzywa sztuczne, odnajdą się nawet przy najbardziej intensywnym malowaniu.

 

Węże do pistoletów malarskich

Jako Techmal zajmujemy się również sprzedażą węży ssących do agregatów i małych pomp tłokowych, węży antywibracyjnych – niezwykle elastycznych i niwelujących efekt pulsacji do zera – oraz węży malarskich do pistoletów GRACO, fabrycznie zespolonych z wężem powietrznym po to, by zapewnić możliwie jak najszerszy zakres ruchu. Niezależnie od tego, czy szukasz produktu do zastosowania w branży meblarskiej, przemysłowej czy budownictwie.

 

Niestandardowa długość lub gwint? Nie ma problemu! Wszystkie oferowane przez nas węże malarskie skracamy i obrabiamy w naszej siedzibie CTM Techmal. Dlatego też – jako nieliczni na rynku – oferujemy węże malarskie o długości nawet do 100 metrów. Wszystko po to, by zapewnić naszym klientom dokładnie to, czego potrzebują. Jeśli nie znalazłeś węża o parametrach, które cię interesują – zadzwoń do nas! Nasi specjaliści czekają na to, by ci pomóc. 

Jeden z największych magazynów w Polsce - 99 % produktów w naszym sklepie dostępnych jest od ręki.

Zamówienia produktów dostępnych w magazynie złożone do godz. 12.00 realizowane są tego samego dnia.

Bezpłatna przesyłka przy zamówieniu powyżej 300 zł. Możliwość szybkich płatności online.

Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń wszystkich marek dostępnych na polskim rynku!