Węże powietrzne

Zapraszamy do skorzystania z naszej szerokiej oferty najwyższej jakości węży powietrznych różnego typu, cechujących się niezrównaną wydajnością i wytrzymałością. W asortymencie Techmal znajdziesz m.in. węże pneumatyczne do sprężonego powietrza, wykonane z wysokiej jakości polichlorku winylu PVC, cechujące się wysoką elastycznością i giętkością oraz gotowością do pracy w zakresie temperatur od -20 do +60oC. Za sprawą swej wysokiej odporności na rozciąganie węże te będą doskonale współpracować z narzędziami pneumatycznymi i sprężarkami.

 

W sklepie Techmal oferujemy także najwyższej klasy węże ogólnego zastosowania o średnicy 6-25 mm, znajdujące zastosowanie m.in. w przesyle wody, sprężonego powietrza i lekkich chemikaliów. Dzięki trójwarstwowej powierzchni z zastosowaniem pośredniej warstwy, wykonanej z wytrzymałych nici poliestrowych w oplocie krzyżowym, są one w stanie zapewnić użytkownikowi wyjątkowo niską wagę przy bardzo wysokiej wytrzymałości. Węże te gwarantują niezawodną pracę także w niskich bądź wysokich temperaturach od -30 do +70oC.

 

Niezależnie od twoich potrzeb, jesteśmy w stanie dostarczyć ci rozwiązanie idealnie skrojone pod twoje wymagania. Pod nazwą Techmal zbudowaliśmy markę, słynącą na rynku jako jedna z najbardziej solidnych w swej dziedzinie. Zarówno w zakresie dystrybuowania wysokiej jakości urządzeń malarskich i niezbędnego osprzętu, jak i fachowego, szybkiego doradztwa, a także błyskawicznego serwisu wszystkich urządzeń malarskich, dostępnych na polskim rynku.

 

Jeden z największych magazynów w Polsce - 99 % produktów w naszym sklepie dostępnych jest od ręki.

Zamówienia produktów dostępnych w magazynie złożone do godz. 12.00 realizowane są tego samego dnia.

Bezpłatna przesyłka przy zamówieniu powyżej 300 zł. Możliwość szybkich płatności online.

Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń wszystkich marek dostępnych na polskim rynku!