Wynajem agregatów malarskich

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom udostępniamy pod wynajem profesjonalne urządzenia malarskie. Znając różnorodność prac wykonywanych przez naszych klientów mamy do dyspozycji agregaty zasilane pneumatycznie jak i elektrycznie. Celem doboru odpowiedniego sprzętu oraz weryfikacji dostępności danego urządzenia prosimy o kontakt z naszym serwisem pod numerem telefonu : 32 770 94 50 wew. 26

 

Opis dostępnych urządzeń pod wynajem:

 

Podpis

Zestaw malarski CTM 

Jeśli szukasz urządzenia którym pomalujesz ściany, odnowisz drzwi, płot lub meble ten zestaw sprawdzi się idealnie. Prosty w obsłudze nawet dla początkujących. Zasilany elektrycznie, wystarczy podpiąć do gniazdka. W zestawie otrzymujesz wąż oraz pistolet malarski. Zadzwoń i zapytaj o szczegóły.

 

 

Cena wynajmu i dostępność:

zadzwoń 32 770 94 50 wew. 26

 

 


Zestaw malarski HQ 73:1 - wypożyczalnia

Zestaw malarski HQ73:1

Odpowiednik Graco Xtreme, równie mocny i wydajny. Sprawdza się w najtrudniejszych warunkach pracy. Wydajność urządzenia to 11l/min. Wymaga podłączenia kompresora o wydajności około 900l/min lub zasilania powietrza z sieci. W zestawie otrzymują Państwo wąż o długości 15mb oraz pistolet. Dysza malarska we własnym zakresie.

 

Cena wynajmu i dostępność:

zadzwoń 32 770 94 50 wew. 26

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 


Regulamin najmu urządzeń