Centrum Technik Malarskich TECHMAL

Zyskaliśmy zaufanie uznanych na świecie producentów urządzeń i technologii w branży lakierniczej. Dzięki temu możemy poszczycić się statusem generalnego dystrybutora firmy Durr System AG w Polsce. Jesteśmy także autoryzowanym serwisem Graco BVBA. To zobowiązuje cały nasz zespół pracowników do stałego wdrażania się w nowoczesne rozwiązania technologiczne stosowane w branży, a także do przestrzegania najwyższych standardów w zakresie napraw i serwisowania urządzeń lakierniczych.

 

Największy salon urządzeń malarskich w Polsce

Jako fachowcy doskonale zdajemy sobie sprawę z konieczności zapewnienia kompleksowej obsługi Klientów. Dzięki wizycie w naszym Centrum Technik Malarskich mogą Państwo skonsultować ze specjalistami wybór optymalnych rozwiązań dla swojego zakładu, mając na uwadze zarówno jakość i niezawodność urządzenia, jak i poziom cenowy. Duży magazyn zapewnia szybką dostawę zamówionych części. Stała dbałość o wiedzę i praktyczne umiejętności pracowników zapewniają najwyższą jakość obsługi.

 

Sklep i serwis urządzeń malarskich

Wyróżnia nas kompleksowa obsługa. Otwierając się na potrzeby naszych Klientów, prowadzimy zarówno sprzedaż internetową, jak i stacjonarną. Nasi Klienci mogą także liczyć na fachowy serwis gwarancyjny, jak i pogwarancyjny urządzeń i maszyn malarskich. Fachowa pomoc oraz kompleksowe wsparcie pozwoliło nam zyskać zaufanie pracowników oraz kierowników małych, średnich, jak i bardzo dużych zakładów produkcyjnych w całej Polsce.

Jeden z największych magazynów w Polsce - 99 % produktów w naszym sklepie dostępnych jest od ręki.

Zamówienia produktów dostępnych w magazynie złożone do godz. 12.00 realizowane są tego samego dnia.

Bezpłatna przesyłka przy zamówieniu powyżej 300 zł. Możliwość szybkich płatności online.

Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń wszystkich marek dostępnych na polskim rynku!