Pistolety do malowania automatycznego

Szukasz wydajnego i trwałego pistoletu do malowania automatycznego? Sprawdź naszą ofertę. Cechuje nas wieloletnie doświadczenie w branży i gama produktów, składająca się wyłącznie z urządzeń od najlepszych producentów. Pistolety do malowania automatycznego przeznaczone są do użytku wszędzie tam, gdzie wymaga się najlepszego pokrycia i trwałości. W ich przypadku doskonała precyzja i wytrzymałość, gwarantujące bezproblemową i pozbawioną awarii pracę stanowią cechy obowiązkowe.

 

Jako Centrum Technik Malarskich Techmal jesteśmy dystrybutorem marki DÜRR na terenie Polski. To jeden z liderów branży automotive, którego pistolety cieszą się dużym zainteresowaniem wśród małych, średnich i dużych zakładów. Dopracowana konstrukcja, oparta na technologiach legendarnej marki OPTIMA, czyni z pistoletów automatycznych DÜRR najczęstszy wybór fachowców ze wszystkich branż, w których idealne nakładanie materiału i bezawaryjność są niezbędne. Nasz asortyment tworzą także urządzenia od GARCO i innych renomowanych producentów. Przeznaczone do nakładania każdego rodzaju materiałów – zarówno lakierów i bejcy, jak i klejów, uszczelniaczy, materiałów szybkowiążących i poliuretanów.

 

Nie wiesz, jaki model wybrać? Skontaktuj się z nami! Wybierając naszą ofertę pistoletów do malowania automatycznego, otrzymujesz gwarancję zadowolenia – na każdym etapie. Od fachowej porady, przygotowanej przez najlepszych specjalistów w branży, przez dobór właściwego rozwiązania, po późniejsze porady eksploatacyjne oraz profesjonalny serwis.

Jeden z największych magazynów w Polsce - 99 % produktów w naszym sklepie dostępnych jest od ręki.

Zamówienia produktów dostępnych w magazynie złożone do godz. 12.00 realizowane są tego samego dnia.

Bezpłatna przesyłka przy zamówieniu powyżej 300 zł. Możliwość szybkich płatności online.

Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń wszystkich marek dostępnych na polskim rynku!